روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «رقصنده با گرگ‌ها» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / موسیقی فیلم؛ «رقصنده با گرگ‌ها»

فیلم «رقصنده با گرگ ها» با بازی، کارگردانی و تهیه کنندگی «کوین کاستنر» در سال ۱۹۹۰ داستان ارتباط یک ستوان آمریکایی با سرخ پوست ها در دهه ۱۸۶۰ میلادی را به تصویر می کشد. این فیلم برای دریافت در مراسم گلدن گلوب و اسکار مجموعاً در ۱۸ رشته نامزد دریافت جایزه شد. موسیقی این فیلم را «جان بری» آهنگساز و رهبر ارکستر بریتانیایی ساخت و بخاطر آن جایزه اسکار بهترین موسیقی متن را دریافت کرد. جان بری در نیم قرن فعالیت خود برای حدود ۴۰ فیلم سینمایی موسیقی متن نوشت که از مشهورترین آنها می توان به «شیر در زمستان»، «کابوی نیمه شب» و «پیشنهاد بی شرمانه» اشاره کرد.

فیلم «رقصنده با گرگ ها» با بازی، کارگردانی و تهیه کنندگی «کوین کاستنر» در سال ۱۹۹۰ داستان ارتباط یک ستوان آمریکایی با سرخ پوست ها در دهه ۱۸۶۰ میلادی را به تصویر می کشد. این فیلم برای دریافت در مراسم گلدن گلوب و اسکار مجموعاً در ۱۸ رشته نامزد دریافت جایزه شد. موسیقی این فیلم را «جان بری» آهنگساز و رهبر ارکستر بریتانیایی ساخت و بخاطر آن جایزه اسکار بهترین موسیقی متن را دریافت کرد. جان بری در نیم قرن فعالیت خود برای حدود ۴۰ فیلم سینمایی موسیقی متن نوشت که از مشهورترین آنها می توان به «شیر در زمستان»، «کابوی نیمه شب» و «پیشنهاد بی شرمانه» اشاره کرد. دریافت 55 MBتدوینگر: الناز کبریایی

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «رقصنده با گرگ‌ها» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «رقصنده با گرگ‌ها» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون