روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / رونق کتابخانه ملی در شب‌های امتحان از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / رونق کتابخانه ملی در شب‌های امتحان

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، چهارمین کتابخانه جهان در ارائه خدمات شیفت شب است که از ساعت ۲۲ تا ۷ بامداد ارائه خدمات می کند. نخبگان و مخترعان، پدیدآورندگان و مترجمان کتاب های علمی و تخصصی و نویسندگان مقالات علمی پژوهشی می توانند از خدمات شیفت شب این سازمان استفاده کنند. در حال حاضر بیشتر مراجعان شیفت شب کتابخانه ملی، دانشجویان هستند و به همین دلیل، پرمراجعه ترین زمان این شیفت ها، در دوره امتحانات است.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، چهارمین کتابخانه جهان در ارائه خدمات شیفت شب است که از ساعت ۲۲ تا ۷ بامداد ارائه خدمات می کند. نخبگان و مخترعان، پدیدآورندگان و مترجمان کتاب های علمی و تخصصی و نویسندگان مقالات علمی پژوهشی می توانند از خدمات شیفت شب این سازمان استفاده کنند. در حال حاضر بیشتر مراجعان شیفت شب کتابخانه ملی، دانشجویان هستند و به همین دلیل، پرمراجعه ترین زمان این شیفت ها، در دوره امتحانات است. دریافت 54 MBتصویربردار و تدوینگر: فرزاد گمار، الناز کبریایی

مطلب با عنوان ویدئو / رونق کتابخانه ملی در شب‌های امتحان از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / رونق کتابخانه ملی در شب‌های امتحان از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون