روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / «پاکو» یک کامپیوتر جیبیِ مخصوص بازی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / «پاکو» یک کامپیوتر جیبیِ مخصوص بازی

«پاکو» یک کامپیوتر جیبیِ مخصوص بازی است که قطعاتش توسط خود کاربر سرهم می شود. جعبة این کامپیوتر شامل یک برد اصلی و تمام قطعات لازم برای ساخت یک کامپیوتر کوچک است در زمان حدود ۳۰ دقیقه است. برخلاف اندازة کوچکش، این کامپیوتر بسیار مفید است؛ به خصوص برای علاقه مند کردن نسل بعدی کودکان به کامپیوتر. استفاده کنندگان این کامپیوترها می توانند به برنامه ریزی انیمیشن ها و بازی ها بپردازند. در سطح پیشرفته قابلیت برنامه ریزی در این کامپیوتر به وسیلة چد نفر نیز وجود دارد.

«پاکو» یک کامپیوتر جیبیِ مخصوص بازی است که قطعاتش توسط خود کاربر سرهم می شود. جعبة این کامپیوتر شامل یک برد اصلی و تمام قطعات لازم برای ساخت یک کامپیوتر کوچک است در زمان حدود ۳۰ دقیقه است. برخلاف اندازة کوچکش، این کامپیوتر بسیار مفید است؛ به خصوص برای علاقه مند کردن نسل بعدی کودکان به کامپیوتر. استفاده کنندگان این کامپیوترها می توانند به برنامه ریزی انیمیشن ها و بازی ها بپردازند. در سطح پیشرفته قابلیت برنامه ریزی در این کامپیوتر به وسیلة چد نفر نیز وجود دارد. دریافت 31 MBتدوینگر: جواد علیزاده / مترجم: محمدرضا قاسمی / گوینده: آرام توکلی

مطلب با عنوان ویدئو / «پاکو» یک کامپیوتر جیبیِ مخصوص بازی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / «پاکو» یک کامپیوتر جیبیِ مخصوص بازی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون