روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان زاکرونی: رقابت در جام ملت‌ها بسیار سخت شده است از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

زاکرونی: رقابت در جام ملت‌ها بسیار سخت شده است

سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال امارات تیمش را شایسته پیروزی برابر هند می داند. او تاکید کرد که هند آینده درخشانی در فوتبال آسیا خواهد  داشت.

سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال امارات تیمش را شایسته پیروزی برابر هند می داند. او تاکید کرد که هند آینده درخشانی در فوتبال آسیا خواهد داشت.به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال امارات در دومین دیدار خود برابر هند توانست با دو گل به پیروزی برسد.زاکرونی سرمربی ایتالیایی و سرشناس امارات بعد از بازی گفت: در نیمه نخست به چند دلایل به مشکل خوردیم و نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم. بازیکنان استرس داشتند و هند هم بسیار سرعتی ظاهر شد و در ضد حملات ما را اذیت کرد. با تعویض های که در نیمه دوم داشتیم نتیجه بازی را به سود خود تغییر دادیم.او ادامه داد:در دیدار برابر بحرین ناامید کننده ظاهر شدیم اما در دیدار امشب خوب بودیم و با شایستگی به پیروزی دست یافتیم. این پیروزی را به هواداران تقدیم می کنیم. آنها شایسته این شادی هستند. هند تیم بسیار خوبی است و آنها در دیدار نخست برابر تایلند با شانسی به پیروزی نرسیدند.زاکرونی در پایان گفت: تیم های شرکت کننده در این دوره جام ملت ها نسبت به دور قبل قوی تر شده اند و بازی برابر هیچ تیمی آسان نیست. برای هند آینده درخشانی را پیش بینی می کنم.انتهای پیام

مطلب با عنوان زاکرونی: رقابت در جام ملت‌ها بسیار سخت شده است از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان زاکرونی: رقابت در جام ملت‌ها بسیار سخت شده است از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون