روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / ویلچری که بدون دخالت دست کار می‌کند از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / ویلچری که بدون دخالت دست کار می‌کند

محدودیت های حرکتی افراد معلول، به لطف تکنولوژی های جدید، کمتر شده است. ویلچری به نام «ویلی»، محصول مشترک شرکت های «اینتل» و «هوباکس رباتیکس» است که تنها با استفاده از حرکات صورت کار می کند. این تکنولوژی می تواند به تمام ویلچرهای موتوری وصل شود و به تعداد زیادی از حرکات مختلف چهره پاسخ می دهد. دوربین تعبیه شده در این تکنولوژی، قلب این فناوریِ تازه محسوب می شود.

محدودیت های حرکتی افراد معلول، به لطف تکنولوژی های جدید، کمتر شده است. ویلچری به نام «ویلی»، محصول مشترک شرکت های «اینتل» و «هوباکس رباتیکس» است که تنها با استفاده از حرکات صورت کار می کند. این تکنولوژی می تواند به تمام ویلچرهای موتوری وصل شود و به تعداد زیادی از حرکات مختلف چهره پاسخ می دهد. دوربین تعبیه شده در این تکنولوژی، قلب این فناوریِ تازه محسوب می شود. دریافت 12 MB

مطلب با عنوان ویدئو / ویلچری که بدون دخالت دست کار می‌کند از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / ویلچری که بدون دخالت دست کار می‌کند از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون