روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایسنا - بدون آب بدون زندگی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایسنا - بدون آب بدون زندگی

بحران آب در ایران سلسله چالش ها و مشکلات ناشی از کمبود آب و استفاده نادرست از منابع آب در کشور ایران است. کاهش بارش ها توأم با برداشت بیش از حد آب های سطحی و زیرزمینی وضعیت آب کشور را به سطح بحرانی رسانده است. یکی از این استان ها که با مشکل جدی آب روبروست استان خراسان جنوبی است که در بازه طولانی مدت بر اساس شاخص سازمان SPEI ده ساله با خشکسالی شدید استان روبرو است. این عامل باعث تخلیه روستاها و مهاجرت های اجباری روستایان به شهرها و روستاهای دیگر شده است و هر روز این امر روبه رشد روستاهای بیشتری را درگیر خود می کند.

بحران آب در ایران سلسله چالش ها و مشکلات ناشی از کمبود آب و استفاده نادرست از منابع آب در کشور ایران است. کاهش بارش ها توأم با برداشت بیش از حد آب های سطحی و زیرزمینی وضعیت آب کشور را به سطح بحرانی رسانده است. یکی از این استان ها که با مشکل جدی آب روبروست استان خراسان جنوبی است که در بازه طولانی مدت بر اساس شاخص سازمان SPEI ده ساله با خشکسالی شدید استان روبرو است. این عامل باعث تخلیه روستاها و مهاجرت های اجباری روستایان به شهرها و روستاهای دیگر شده است و هر روز این امر روبه رشد روستاهای بیشتری را درگیر خود می کند.سهیل فرجی۲ بهمن ۱۳۹۷ / ۰۰:۲۵

مطلب با عنوان ایسنا - بدون آب بدون زندگی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایسنا - بدون آب بدون زندگی از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون