روی خط خبر

  • ورزش
  • ایسنا
  • ویدئو / دومین روز مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا

موضوع: ورزش منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / دومین روز مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / دومین روز مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا

دومین روز از مرحله یک هشتم نهایی فوتبال جام ملت های آسیا با برگزاری سه دیدار به پایان رسید. در دیدار نخست، ژاپن یک بر صفر از سد عربستان عبور کرد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید. در دومین دیدار، استرالیا و ازبکستان به تساوی بدون گل رضایت دادند اما این استرالیا بود که در ضربات پنالتی حریفش را از پیش رو برداشت. آخرین دیدار این روز را امارات میزبان و قرقیزستان برگزار کردند که این دیدار پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش دو تیم، با نتیجه سه بر دو به سود میزبان پایان یافت.

دومین روز از مرحله یک هشتم نهایی فوتبال جام ملت های آسیا با برگزاری سه دیدار به پایان رسید. در دیدار نخست، ژاپن یک بر صفر از سد عربستان عبور کرد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید. در دومین دیدار، استرالیا و ازبکستان به تساوی بدون گل رضایت دادند اما این استرالیا بود که در ضربات پنالتی حریفش را از پیش رو برداشت. آخرین دیدار این روز را امارات میزبان و قرقیزستان برگزار کردند که این دیدار پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش دو تیم، با نتیجه سه بر دو به سود میزبان پایان یافت. دریافت 31 MB

مطلب با عنوان ویدئو / دومین روز مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / دومین روز مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون