روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «آواتار» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو / موسیقی فیلم؛ «آواتار»

آواتار فیلمی سه بعدی در ژانر علمی - تخیلی به کارگردانی «جیمز کامرون» است که توانست عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما را ازآن خود کند. هرچند آواتار نخستین فیلم سه بعدی جهان نیست اما تا زمان اکران آن، هیچ اثر سینمایی سه بعدی دیگری نتوانسته بود به شهرت و موفقیت آوتار برسد. موسیقی متن این فیلم را «جیمز هورنر» آهنگساز و رهبر ارکستر آمریکایی ساخت و بخاطر این اثر نامزد دریافت جوایز گلدن گلوب، بفتا و اسکار شد. هورنر تا پایان عمر خود در سال ۲۰۱۵ برای بیش از ۱۰۰ فیلم سینمایی موسیقی متن نوشت و در کارنامه او همکاری با فیلم هایی نظیر «تایتانیک»، «شجاع دل» و «ذهن زیبا» دیده می شود.

آواتار فیلمی سه بعدی در ژانر علمی - تخیلی به کارگردانی «جیمز کامرون» است که توانست عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما را ازآن خود کند. هرچند آواتار نخستین فیلم سه بعدی جهان نیست اما تا زمان اکران آن، هیچ اثر سینمایی سه بعدی دیگری نتوانسته بود به شهرت و موفقیت آوتار برسد. موسیقی متن این فیلم را «جیمز هورنر» آهنگساز و رهبر ارکستر آمریکایی ساخت و بخاطر این اثر نامزد دریافت جوایز گلدن گلوب، بفتا و اسکار شد. هورنر تا پایان عمر خود در سال ۲۰۱۵ برای بیش از ۱۰۰ فیلم سینمایی موسیقی متن نوشت و در کارنامه او همکاری با فیلم هایی نظیر «تایتانیک»، «شجاع دل» و «ذهن زیبا» دیده می شود. دریافت 49 MBتدوینگر: جواد علیزاده

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «آواتار» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو / موسیقی فیلم؛ «آواتار» از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون