روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان استخدام نیرو برای ۱۰ شرکت فعال حوزه کسب‌وکارهای نوین در نمایشگاه آنلاین کار از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

استخدام نیرو برای ۱۰ شرکت فعال حوزه کسب‌وکارهای نوین در نمایشگاه آنلاین کار

در مدت برگزاری نمایشگاه آنلاین کار که از ۲۹ دی تا ۳ بهمن برگزار شد، ۱۰ شرکت فعال در حوزه کسب وکارهای نوین موفق به استخدام نیروی انسانی مورد نظر خود شدند و اغلب کارجویان از رشته های مدیریت و صنایع و در رده سنی ۲۵ تا ۳۰ سال بودند.

در مدت برگزاری نمایشگاه آنلاین کار که از ۲۹ دی تا ۳ بهمن برگزار شد، ۱۰ شرکت فعال در حوزه کسب وکارهای نوین موفق به استخدام نیروی انسانی مورد نظر خود شدند و اغلب کارجویان از رشته های مدیریت و صنایع و در رده سنی ۲۵ تا ۳۰ سال بودند.به گزارش ایسنا، نمایشگاه آنلاین کار که از ۲۹ دی تا ۳ بهمن برگزار شد، فرصتی برای دانشجویان و افراد بدون سابقه کار بود تا از این طریق این افراد بتوانند مشاغل مناسب با شأن خود را پیدا کنند ضمن آنکه شرکت ها نیز با صرف وقت و هزینه کمتر نسبت به نمایشگاه های فیزیکی، موفق به به انتخاب نیروهای شایسته خود شدند.انتخاب این افراد در این نمایشگاه به صورت مصاحبه ویدئویی بین شرکت ها و دانشجویان بوده است.در این نمایشگاه آنلاین ۱۰ شرکت فعال در حوزه کسب و کارهای آنلاین حضور داشتند و توانستند نیرو انسانی مورد نظر را استخدام کنند. دانشجویان رشته های مدیریت با ۳۱.۷ درصد، مهندسی صنایع با ۱۶.۷ و مهندسی کامپیوتر با ۱۲.۸ درصد، پررنگ ترین حضور را در نمایشگاه داشتند.همچنین، دانشجویان دانشگاه تهران، علامه طباطبایی و دانشگاه آزاد، بیشترین مشارکت را در نمایشگاه آنلاین کار داشتند و اغلب آنها از شهر تهران اقدام به شرکت در نمایشگاه کرده بودند. علاوه بر آن ۵۴ درصد کارجویان پسر، و ۴۶ درصد آنها دختر بودند و بیشترین متقاضیان در گروه سنی ۲۵ تا ۳۰ سال و پس از آن در رده سنی ۲۲ تا ۲۵ سال بودند.انتهای پیام

مطلب با عنوان استخدام نیرو برای ۱۰ شرکت فعال حوزه کسب‌وکارهای نوین در نمایشگاه آنلاین کار از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان استخدام نیرو برای ۱۰ شرکت فعال حوزه کسب‌وکارهای نوین در نمایشگاه آنلاین کار از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون