روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: کسب و کار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پورعلی گنجی عصا به دست به تیم ملی آمد+عکس – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پورعلی گنجی عصا به دست به تیم ملی آمد+عکس – سایت خبری تحلیلی کسب و کار

به گزارش کسب و کار نیوز، تیم ملی فوتبال ایران امروز جمعه در زمین اصلی ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۰:۴۵ تمرینات خودش را برای دیدار دوستانه مقابل بولیوی پیگیری کرد. در این تمرین تمام بازیکنان دعوت شده به تیم ملی به جز مرتضی پورعلی گنجی حضور داشتند. البته مرتضی پورعلی گنجی در محل تمرین حاضر …

مدافع تیم ملی فوتبال ایران باعصا در محل تمرین این تیم حضور پیدا کرد.به گزارش کسب و کار نیوز، تیم ملی فوتبال ایران امروز جمعه در زمین اصلی ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۰:۴۵ تمرینات خودش را برای دیدار دوستانه مقابل بولیوی پیگیری کرد. در این تمرین تمام بازیکنان دعوت شده به تیم ملی به جز مرتضی پورعلی گنجی حضور داشتند.البته مرتضی پورعلی گنجی در محل تمرین حاضر شد اما به خاطر مصدومیت شدیدی که در بازی آخر تیمش در لیگ بلژیک داشت همراه با عصا در تمرین تیم ملی حضور پیدا کرده بود.پورعلی گنجی پس از حضور در تمرین تیم ملی روی نیمکت نشست و دقایقی را به همراه میگوئل تمرینات سبک پوششی انجام می داد. همچنین سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در اواسط تمرین نزد پورعلی گنجی رفتند تا با او خوش و بش کنند.پس از آن پورعلی گنجی تا پایان تمرین نظاره گر بازی دورن تیمی هم تیمی هایش در تیم ملی بود.انتهای پیام

مطلب با عنوان پورعلی گنجی عصا به دست به تیم ملی آمد+عکس – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پورعلی گنجی عصا به دست به تیم ملی آمد+عکس – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون