روی خط خبر

موضوع: جامعه منبع: کسب و کار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رانش زمین در اوگاندا ده‌ها قربانی گرفت – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رانش زمین در اوگاندا ده‌ها قربانی گرفت – سایت خبری تحلیلی کسب و کار

به گزارش کسب و کار نیوز، کمیساریای آمادگی و مدیریت بحران اوگاندا با بیان این که این رانش روز گذشته (پنج شنبه) بعد از ظهر رخ داده است، اعلام کرد: در پی این حادثه خانه های بسیاری ویران و حیوانات زیادی دفن و هم چنین تاکنون ۳۱ نفر کشته شده اند.                …

طبق اعلام مقامات محلی اوگاندا در پی رانش زمین در دامنه های کوه "الگان" در شرق این کشور دست کم ۳۱ نفر جان باختند.به گزارش کسب و کار نیوز، کمیساریای آمادگی و مدیریت بحران اوگاندا با بیان این که این رانش روز گذشته (پنج شنبه) بعد از ظهر رخ داده است، اعلام کرد: در پی این حادثه خانه های بسیاری ویران و حیوانات زیادی دفن و هم چنین تاکنون ۳۱ نفر کشته شده اند. این منطقه که در حدود ۲۵۰ کیلومتری پایتخت اوگاندا، “کامپالا” و در نزدیکی مرز کنیا قرار دارد به طور طبیعی مستعد رانش های زمین است و در سال ۲۰۱۰ میلادی شاهد رانش عظیمی در زمین بود که منجر به جان باختن دست کم ۸۰ نفر شد. به گزارش رویترز، تیم های امداد و نجات هم اکنون در حال جستجو در پی بازماندگان احتمالی این حادثه هستند. هم چنین افراد زیادی در این منطقه آواره شده اند که نیاز به سرپناه، غذا و سایر موارد حمایتی داشته و مقامات در تلاش برای امدادرسانی به این افراد هستند. انتهای پیام

مطلب با عنوان رانش زمین در اوگاندا ده‌ها قربانی گرفت – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رانش زمین در اوگاندا ده‌ها قربانی گرفت – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون