روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: کسب و کار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شکست فوتسال ایسنا مقابل صدرنشین – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شکست فوتسال ایسنا مقابل صدرنشین – سایت خبری تحلیلی کسب و کار

به گزارش کسب و کار نیوز را در این دیدار نیما علیپور وارد دروازه حریف کرد تا با ۴ گل زده یکی از مدعی های آقای گلی باشد. همچنین مرتضی یعقوبی در دقیقه ۲۵ بازی، از زمین مسابقه اخراج شد. تیم فوتسال ایسنا موفق شده بود در مقابل فارس با نتیجه ۳ بر یک به برتری …

تیم فوتسال ایسنا در دومین دیدار خود در جام رسانه و شهروند با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب رسا(ب) شد.به گزارش کسب و کار نیوز را در این دیدار نیما علیپور وارد دروازه حریف کرد تا با ۴ گل زده یکی از مدعی های آقای گلی باشد. همچنین مرتضی یعقوبی در دقیقه ۲۵ بازی، از زمین مسابقه اخراج شد.تیم فوتسال ایسنا موفق شده بود در مقابل فارس با نتیجه ۳ بر یک به برتری برسد.در دیگر دیدار گروه ب، تیم فوتبال شرق/خبرورزشی موفق شد با نتیجه یک یر یک فارس را متوقف کند.در جدول این گروه، رسا(ب) با ۴ امتیاز صدرنشین است و ایسنا با ۳، شرق/خبرورزشی با ۲ و فارس با یک امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.در گروه الف نیز، تیم فوتسال ایران ورزشی در دیداری پربرخورد توانست با نتیجه ۴ بر یک رسا(الف) را شکست دهد و بی قانون با یک از سد همشهری گذشت تا این تیم نخستین حذف شده این مسابقات لقب بگیرد.سومین دوره مسابقات جام رسانه به همت فروشگاه شهروند از چهاردهم مهر ماه در حال برگزاری است.انتهای پیام

مطلب با عنوان شکست فوتسال ایسنا مقابل صدرنشین – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شکست فوتسال ایسنا مقابل صدرنشین – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون