روی خط خبر

  • ورزش
  • کسب و کار نیوز
  • مجلس تکلیف روسای هیات‌های بازنشسته را هفته آینده مشخص می‌کند – سایت خبری تحلیلی کسب و کار

موضوع: ورزش منبع: کسب و کار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مجلس تکلیف روسای هیات‌های بازنشسته را هفته آینده مشخص می‌کند – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مجلس تکلیف روسای هیات‌های بازنشسته را هفته آینده مشخص می‌کند – سایت خبری تحلیلی کسب و کار

امیررضا خادم در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا روسای هیات های ورزشی استانها مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شوند یا خیر؟ اظهار کرد: اگر روسای هیات های ورزشی که مشمول قانون بازنشستگی هستند از بودجه عمومی دولت استفاده کنند مثل سمن ها محسوب می شوند و بحث بازنشستگی اعمال نمی شود، اما اگر …

معاون حقوقی مجلس و هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان گفت: مجلس تکلیف روسای هیات های ورزشی بازنشسته را هفته آینده مشخص می کند.امیررضا خادم در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا روسای هیات های ورزشی استانها مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شوند یا خیر؟ اظهار کرد: اگر روسای هیات های ورزشی که مشمول قانون بازنشستگی هستند از بودجه عمومی دولت استفاده کنند مثل سمن ها محسوب می شوند و بحث بازنشستگی اعمال نمی شود، اما اگر بودجه عمومی دولت باشد، اعمال می شود. بنابراین چون در این زمینه ابهاماتی وجود داشت تصمیم بر این شد که دوباره رایزنی با حقوقی مجلس داشته باشیم تا این مساله شفاف سازی شود.وی در پایان گفت: تصور می کنم مجلس هفته آینده نظر قطعی خود را در خصوص بکارگیری و یا منع بکارگیری روسای هیات های ورزشی بازنشسته را به طور شفاف اعلام کند.انتهای پیام

مطلب با عنوان مجلس تکلیف روسای هیات‌های بازنشسته را هفته آینده مشخص می‌کند – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مجلس تکلیف روسای هیات‌های بازنشسته را هفته آینده مشخص می‌کند – سایت خبری تحلیلی کسب و کار از وب سایت کسب و کار نیوز kasbokarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون