روی خط خبر

  • ورزش
  • خبر فوری
  • ترکش‌های ۲ امتیاز از دست رفته دربی در رختکن استقلال|خبر فوری

موضوع: ورزش منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترکش‌های ۲ امتیاز از دست رفته دربی در رختکن استقلال|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترکش‌های ۲ امتیاز از دست رفته دربی در رختکن استقلال|خبر فوری

به نظر باتجربه های استقلال از کسب نتیجه تساوی در دربی 88 راضی نبودند.

به نظر باتجربه های استقلال از کسب نتیجه تساوی در دربی 88 راضی نبودند. روز پنجشنبه و با ارائه یک بازی سرد و بی کیفیت از هر دو تیم استقلال و پرسپولیس دربی 88 با نتیجه بدون گل تساوی به پایان رسید. این اتفاق در حالی افتاد که پرسپولیسی ها با این مساوی در بالای جدول ماندند اما استقلالی ها دو امتیاز مهم را از دست دادند. همین باعث شد ترکش های دو امتیاز از دست رفته در رختکن آبی ها به سمت بازیکنان برود. روزنامه گل چاپ امروز درباره این اتفاق نوشته که پژمان منتظری و مهدی رحمتی دو بازیکن باتجربه استقلال بعد از بازی در رختکن از بازیکنان انتقاد کردند و به آنها گفتند باید پاسخگوی عملکردتان باشید. به نظر باتجربه های استقلال از کسب نتیجه تساوی در دربی 88 راضی نبودند. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)ورزشی/ فوتبال و فوتسال7 مهر 1397 - 08:25روز پنجشنبه و با ارائه یک بازی سرد و بی کیفیت از هر دو تیم استقلال و پرسپولیس دربی 88 با نتیجه بدون گل تساوی به پایان رسید. این اتفاق در حالی افتاد که پرسپولیسی ها با این مساوی در بالای جدول ماندند اما استقلالی ها دو امتیاز مهم را از دست دادند. همین باعث شد ترکش های دو امتیاز از دست رفته در رختکن آبی ها به سمت بازیکنان برود. روزنامه گل چاپ امروز درباره این اتفاق نوشته که پژمان منتظری و مهدی رحمتی دو بازیکن باتجربه استقلال بعد از بازی در رختکن از بازیکنان انتقاد کردند و به آنها گفتند باید پاسخگوی عملکردتان باشید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ترکش‌های ۲ امتیاز از دست رفته دربی در رختکن استقلال|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترکش‌های ۲ امتیاز از دست رفته دربی در رختکن استقلال|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون