روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تکلیف محرومان پرسپولیس امروز مشخص می‌شود|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تکلیف محرومان پرسپولیس امروز مشخص می‌شود|خبر فوری

تکلیف ۲ بازیکن محروم تیم پرسپولیس امروز مشخص خواهد شد.

تکلیف ۲ بازیکن محروم تیم پرسپولیس امروز مشخص خواهد شد. تیم فوتبال پرسپولیس فردا در حالی راهی قطر خواهد شد تا به مصاف السد برود که محمد انصاری و کمال کامیابی نیا ۲ بازیکن این تیم به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیم شان در این بازی نیستند.قرار است امروز برانکو مشخص کند که این ۲ بازیکن همراه با پرسپولیس به قطر بروند یا نه و در صورتی که قرار به ماندن آنها در تهران باشد تمرینات خود را در ورزشگاه شهید کاظمی انجام خواهند داد.به احتمال فراوان حسین ماهینی که مصدوم شده هم به قطر نمی رود تا در تهران درمان خود را پیگیری کند. تکلیف ۲ بازیکن محروم تیم پرسپولیس امروز مشخص خواهد شد. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)ورزشی/ فوتبال و فوتسال7 مهر 1397 - 09:14تیم فوتبال پرسپولیس فردا در حالی راهی قطر خواهد شد تا به مصاف السد برود که محمد انصاری و کمال کامیابی نیا ۲ بازیکن این تیم به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیم شان در این بازی نیستند.قرار است امروز برانکو مشخص کند که این ۲ بازیکن همراه با پرسپولیس به قطر بروند یا نه و در صورتی که قرار به ماندن آنها در تهران باشد تمرینات خود را در ورزشگاه شهید کاظمی انجام خواهند داد.به احتمال فراوان حسین ماهینی که مصدوم شده هم به قطر نمی رود تا در تهران درمان خود را پیگیری کند.

مطلب با عنوان تکلیف محرومان پرسپولیس امروز مشخص می‌شود|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تکلیف محرومان پرسپولیس امروز مشخص می‌شود|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون