روی خط خبر

  • ورزش
  • خبر فوری
  • ابتکار جالب مربی استقلال برای به دست آوردن دل هواداران|خبر فوری

موضوع: ورزش منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ابتکار جالب مربی استقلال برای به دست آوردن دل هواداران|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ابتکار جالب مربی استقلال برای به دست آوردن دل هواداران|خبر فوری

استقلال این روزها خیلی اوضاع خوبی ندارد و هوادارانش از روند این تیم راضی نیستند.

استقلال این روزها خیلی اوضاع خوبی ندارد و هوادارانش از روند این تیم راضی نیستند. میگوئیل کولی دستیار شفر ترانه ای از معین خواننده لس آنجلسی گذاشته و درباره آن نوشته: رسیدن به موفقیت راهی سخت و طولانی است.او با این شیوه خواسته از هواداران بخواهد به تیمشان زمان بدهند. استقلال در هفته های اول لیگ اصلا خوب شروع نکرده، آسیا را از دست داده و در لیگ هم هشت امتیاز با پرسپولیس فاصله دارد و انتقادها از تیم زیاد شده. هفته های اول می گفتند تیم بازیکن ندارد ولی الان بازیکن هم خریدند و هنوز به نتیجه نرسیدند. نکته این است که استقلال دیر شروع کرده و بازیکنانش هنوز در ترکیب جانیفتادند و این که نتیجه نگرفتند روی روحیه و عملکرد تیم اثر گذاشته و از سوی دیگر انتقادها از سمت مدیریت و وزارت ورزش به سمت مربیان و کادر فنی برگشته است. استقلال این روزها خیلی اوضاع خوبی ندارد و هوادارانش از روند این تیم راضی نیستند. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)ورزشی/ فوتبال و فوتسال7 مهر 1397 - 09:16میگوئیل کولی دستیار شفر ترانه ای از معین خواننده لس آنجلسی گذاشته و درباره آن نوشته: رسیدن به موفقیت راهی سخت و طولانی است.او با این شیوه خواسته از هواداران بخواهد به تیمشان زمان بدهند. استقلال در هفته های اول لیگ اصلا خوب شروع نکرده، آسیا را از دست داده و در لیگ هم هشت امتیاز با پرسپولیس فاصله دارد و انتقادها از تیم زیاد شده. هفته های اول می گفتند تیم بازیکن ندارد ولی الان بازیکن هم خریدند و هنوز به نتیجه نرسیدند. نکته این است که استقلال دیر شروع کرده و بازیکنانش هنوز در ترکیب جانیفتادند و این که نتیجه نگرفتند روی روحیه و عملکرد تیم اثر گذاشته و از سوی دیگر انتقادها از سمت مدیریت و وزارت ورزش به سمت مربیان و کادر فنی برگشته است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ابتکار جالب مربی استقلال برای به دست آوردن دل هواداران|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ابتکار جالب مربی استقلال برای به دست آوردن دل هواداران|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون