روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لایحه «مقابله با خشونت علیه زنان» به قم رفت|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لایحه «مقابله با خشونت علیه زنان» به قم رفت|خبر فوری

معاونت زنان و امور خانواده نهاد ریاست جمهوری درباره روند رسیدگی به لایحه منع خشونت علیه زنان گفت: ای

معاونت زنان و امور خانواده نهاد ریاست جمهوری درباره روند رسیدگی به لایحه منع خشونت علیه زنان گفت: این لایحه به قم فرستاده شده که امیدوارم با نتایج خوب بازگردد. معصومه ابتکار درباره روند رسیدگی به لایحه مقابله با خشونت علیه زنان گفت: لایحه تأمین امنیت زنان به قوه قضائیه فرستاده شده است و در این رابطه ما همکاری نزدیکی به این قوه داریم.معاونت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در پاسخ به سوالی که چرا این لایحه برای بررسی به شهر قم فرستاه شده است، عنوان کرد: قوه قضائیه این لایحه را برای مشورت به قم فرستاده است که امیدوارم بازگردد.وی گفت: مراکزی که در استان قم درباره زنان و خانواده فعالیت می کنند طرف مشورت قوه قضائیه هستند که امیدوارم این لایحه با نتیجه خوب بازگردد. معاونت زنان و امور خانواده نهاد ریاست جمهوری درباره روند رسیدگی به لایحه منع خشونت علیه زنان گفت: این لایحه به قم فرستاده شده که امیدوارم با نتایج خوب بازگردد. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)سیاسی/ دولت20 مهر 1397 - 11:22معصومه ابتکار درباره روند رسیدگی به لایحه مقابله با خشونت علیه زنان گفت: لایحه تأمین امنیت زنان به قوه قضائیه فرستاده شده است و در این رابطه ما همکاری نزدیکی به این قوه داریم.معاونت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در پاسخ به سوالی که چرا این لایحه برای بررسی به شهر قم فرستاه شده است، عنوان کرد: قوه قضائیه این لایحه را برای مشورت به قم فرستاده است که امیدوارم بازگردد.وی گفت: مراکزی که در استان قم درباره زنان و خانواده فعالیت می کنند طرف مشورت قوه قضائیه هستند که امیدوارم این لایحه با نتیجه خوب بازگردد.

مطلب با عنوان لایحه «مقابله با خشونت علیه زنان» به قم رفت|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لایحه «مقابله با خشونت علیه زنان» به قم رفت|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون