روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سوریه در وضعیت "فروپاشی" قرار دارد|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سوریه در وضعیت "فروپاشی" قرار دارد|خبر فوری

رئیس کمیسیون اروپا گفت که سوریه در حالت "فروپاشی" قرار دارد و وضعیت این کشور همچنان یک فاجعه بزرگ اس

رئیس کمیسیون اروپا گفت که سوریه در حالت "فروپاشی" قرار دارد و وضعیت این کشور همچنان یک فاجعه بزرگ است. ژان کلود یونکر، رییس کمیسیون اتحادیه اروپا در پاسخ به سوال خبرنگاران در این باره که آیا وی معتقد است که توافق با مقامات سوریه برای پایان دادن به درگیری های مسلحانه در این کشور عقلانی تر از توافق با ترکیه در زمینه تامین مالی اردوگاه های مؤقت برای آوارگان است یا خیر گفت: حق با شماست، ما باید جنگ را تمام کنیم اما قادر به انجام این کار نیستیم.وی افزود: ما نمی توانیم با سوریه توافقنامه ای را امضا کنیم، چراکه این کشور در حالت فروپاشی است. در هر صورت سوریه کشوری است که به عنوان مثال مانند لیبی به طور طبیعی کار نمی کند.یونکر در ادامه تاکید کرد: وضعیت سوریه همچنان یک فاجعه بزرگ است و بزرگان جهان قادر به دستیابی به توافقی برای پایان دادن به رنج هر روزه ملت سوریه نیستند. رئیس کمیسیون اروپا گفت که سوریه در حالت "فروپاشی" قرار دارد و وضعیت این کشور همچنان یک فاجعه بزرگ است. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)سیاسی/ بین الملل20 مهر 1397 - 11:57ژان کلود یونکر، رییس کمیسیون اتحادیه اروپا در پاسخ به سوال خبرنگاران در این باره که آیا وی معتقد است که توافق با مقامات سوریه برای پایان دادن به درگیری های مسلحانه در این کشور عقلانی تر از توافق با ترکیه در زمینه تامین مالی اردوگاه های مؤقت برای آوارگان است یا خیر گفت: حق با شماست، ما باید جنگ را تمام کنیم اما قادر به انجام این کار نیستیم.وی افزود: ما نمی توانیم با سوریه توافقنامه ای را امضا کنیم، چراکه این کشور در حالت فروپاشی است. در هر صورت سوریه کشوری است که به عنوان مثال مانند لیبی به طور طبیعی کار نمی کند.یونکر در ادامه تاکید کرد: وضعیت سوریه همچنان یک فاجعه بزرگ است و بزرگان جهان قادر به دستیابی به توافقی برای پایان دادن به رنج هر روزه ملت سوریه نیستند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان سوریه در وضعیت "فروپاشی" قرار دارد|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سوریه در وضعیت "فروپاشی" قرار دارد|خبر فوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون