روی خط خبر

  • سیاست
  • خبر فوری
  • توضیح معاون رئیس‌جمهور درباره "کمیته ملی المپیک" و بازنشستگی "صالحی‌امیری"

موضوع: سیاست منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان توضیح معاون رئیس‌جمهور درباره "کمیته ملی المپیک" و بازنشستگی "صالحی‌امیری" از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

توضیح معاون رئیس‌جمهور درباره "کمیته ملی المپیک" و بازنشستگی "صالحی‌امیری"

معاون رئیس جمهور، درباره موضوع بازنشستگی صالحی امیری نیز گفت: باید سازمان و دستگاه ها خودشان درباره

معاون رئیس جمهور، درباره موضوع بازنشستگی صالحی امیری نیز گفت: باید سازمان و دستگاه ها خودشان درباره کارمندان و کارکنانشان صحبت کنند چون پرونده آنها در اختیار ما نیست. جمشید انصاری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در پاسخ به سؤالی درباره اینکه آیا قوانین جدید درباره ممنوعیت فعالیت بازنشستگان مشمول کمیته ملی المپیک نیز می شود یا نه، گفت: دراین باره صحبت زیاده شده است هر دستگاه باید طبق قانون خودش عمل کند.وی در پاسخ به این سؤال که آیا مشخصاً قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان که توسط رییس جمهور به وی ابلاغ شده است شامل کمیته ملی المپیک نیز می شود یا نه، گفت: بارها گفته شده که شامل همه اینها می شود.معاون رئیس جمهور، درباره موضوع بازنشستگی صالحی امیری نیز گفت: باید سازمان و دستگاه ها خودشان درباره کارمندان و کارکنانشان صحبت کنند چون پرونده آنها در اختیار ما نیست. معاون رئیس جمهور، درباره موضوع بازنشستگی صالحی امیری نیز گفت: باید سازمان و دستگاه ها خودشان درباره کارمندان و کارکنانشان صحبت کنند چون پرونده آنها در اختیار ما نیست. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)سیاسی/ دولت18 آبان 1397 - 17:27جمشید انصاری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در پاسخ به سؤالی درباره اینکه آیا قوانین جدید درباره ممنوعیت فعالیت بازنشستگان مشمول کمیته ملی المپیک نیز می شود یا نه، گفت: دراین باره صحبت زیاده شده است هر دستگاه باید طبق قانون خودش عمل کند.وی در پاسخ به این سؤال که آیا مشخصاً قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان که توسط رییس جمهور به وی ابلاغ شده است شامل کمیته ملی المپیک نیز می شود یا نه، گفت: بارها گفته شده که شامل همه اینها می شود.معاون رئیس جمهور، درباره موضوع بازنشستگی صالحی امیری نیز گفت: باید سازمان و دستگاه ها خودشان درباره کارمندان و کارکنانشان صحبت کنند چون پرونده آنها در اختیار ما نیست.

مطلب با عنوان توضیح معاون رئیس‌جمهور درباره "کمیته ملی المپیک" و بازنشستگی "صالحی‌امیری" از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان توضیح معاون رئیس‌جمهور درباره "کمیته ملی المپیک" و بازنشستگی "صالحی‌امیری" از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون