روی خط خبر

  • سیاست
  • خبر فوری
  • لاوروف در نشست مسکو: به دنبال ایجاد صفحه‌ای جدید در تاریخ افغانستان هستیم

موضوع: سیاست منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لاوروف در نشست مسکو: به دنبال ایجاد صفحه‌ای جدید در تاریخ افغانستان هستیم از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لاوروف در نشست مسکو: به دنبال ایجاد صفحه‌ای جدید در تاریخ افغانستان هستیم

رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه در نشست صلح افغانستان اعلام کرد، کشورش آماده است تا در کنار سایر کشورها د

رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه در نشست صلح افغانستان اعلام کرد، کشورش آماده است تا در کنار سایر کشورها در راستای دستیابی به صلح و سازش در افغانستان هر کار مشترکی را انجام دهد. سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در دومین دور مذاکرات افغانستان که به میزبانی مسکو برگزار می شود، تصریح کرد: ما کاملا مصممیم که هر آنچه در توان داریم را به طور مشترک به کار بندیم تا صفحه ای جدید در تاریخ افغانستان بگشاییم.لاورف اظهار کرد: مشارکت نمایندگان طالبان در چهارچوب رایزنی های مسکو درخصوص افغانستان عاملی مهم برای کمک به ایجاد شرایط مذاکرات مستقیم میان این گروه و دولت کابل محسوب می شود.رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه اظهار کرد: ما از هیات های شورای عالی صلح افغانستان و طالبان که امروز در اینجا حضور دارند استقبال می کنیم.او ادامه داد: مشارکت آنها در رویداد امروز کمک مهمی به ایجاد شرایط مطلوب در راستای آغاز تعامل مستقیم میان دولت، طالبان و نمایندگان حلقه های سیاسی و عمومی افغانستان است. رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه در نشست صلح افغانستان اعلام کرد، کشورش آماده است تا در کنار سایر کشورها در راستای دستیابی به صلح و سازش در افغانستان هر کار مشترکی را انجام دهد. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)سیاسی/ بین الملل18 آبان 1397 - 17:28سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در دومین دور مذاکرات افغانستان که به میزبانی مسکو برگزار می شود، تصریح کرد: ما کاملا مصممیم که هر آنچه در توان داریم را به طور مشترک به کار بندیم تا صفحه ای جدید در تاریخ افغانستان بگشاییم.لاورف اظهار کرد: مشارکت نمایندگان طالبان در چهارچوب رایزنی های مسکو درخصوص افغانستان عاملی مهم برای کمک به ایجاد شرایط مذاکرات مستقیم میان این گروه و دولت کابل محسوب می شود.رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه اظهار کرد: ما از هیات های شورای عالی صلح افغانستان و طالبان که امروز در اینجا حضور دارند استقبال می کنیم.او ادامه داد: مشارکت آنها در رویداد امروز کمک مهمی به ایجاد شرایط مطلوب در راستای آغاز تعامل مستقیم میان دولت، طالبان و نمایندگان حلقه های سیاسی و عمومی افغانستان است.

مطلب با عنوان لاوروف در نشست مسکو: به دنبال ایجاد صفحه‌ای جدید در تاریخ افغانستان هستیم از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لاوروف در نشست مسکو: به دنبال ایجاد صفحه‌ای جدید در تاریخ افغانستان هستیم از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون