روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نزدیک شدن داعشی‌ها به منطقه کردستان عراق از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نزدیک شدن داعشی‌ها به منطقه کردستان عراق

سرتیپ زریان شیخ وسانی فرمانده نیروهای پیشمرگه کرد عراقی در محور مخمور گفت: تروریست های داعش تحرک و ج

سرتیپ زریان شیخ وسانی فرمانده نیروهای پیشمرگه کرد عراقی در محور مخمور گفت: تروریست های داعش تحرک و جابجایی در مناطق بخش مخمور را آغاز کرده اند. وی افزود: صدها نفر از آنها در نزدیکی منطقه کردستان عراق مستقر هستند.این فرمانده گفت: جابجایی و تردد عناصر مسلح رو به افزایش است؛ به ویژه در روستاهای بونکبنه و قراج در کوهستان قرجوج.وی از "وجود صدها تروریست در این مناطق" خبر داد و گفت: آنها آزادانه در تردد هستند.این فرمانده در عین حال گفت: جبهه های نیروهای پیشمرگه حفاظت شده است و همه نوع سلاحی نیز مهیا است و این نیروها در آمادگی دائمی قرار دارند. سرتیپ زریان شیخ وسانی فرمانده نیروهای پیشمرگه کرد عراقی در محور مخمور گفت: تروریست های داعش تحرک و جابجایی در مناطق بخش مخمور را آغاز کرده اند. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)سیاسی/ بین الملل18 آبان 1397 - 17:35وی افزود: صدها نفر از آنها در نزدیکی منطقه کردستان عراق مستقر هستند.این فرمانده گفت: جابجایی و تردد عناصر مسلح رو به افزایش است؛ به ویژه در روستاهای بونکبنه و قراج در کوهستان قرجوج.وی از "وجود صدها تروریست در این مناطق" خبر داد و گفت: آنها آزادانه در تردد هستند.این فرمانده در عین حال گفت: جبهه های نیروهای پیشمرگه حفاظت شده است و همه نوع سلاحی نیز مهیا است و این نیروها در آمادگی دائمی قرار دارند.

مطلب با عنوان نزدیک شدن داعشی‌ها به منطقه کردستان عراق از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نزدیک شدن داعشی‌ها به منطقه کردستان عراق از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون