روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ۲ جایزه ژاپنی برای فیلم «زندگی بدون زندگی» از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

۲ جایزه ژاپنی برای فیلم «زندگی بدون زندگی»

فیلم «زندگی بدون زندگی» از جشنواره بلاداستیند ژاپن ۲ جایزه گرفت.

فیلم «زندگی بدون زندگی» از جشنواره بلاداستیند ژاپن ۲ جایزه گرفت. «زندگی بدون زندگی» به نویسندگی و کارگردانی کاوه معین فر و تهیه کنندگی جعفر محمدی در ادامه حضورهای جهانی خود برای دومین بار به ژاپن رفت.این فیلم سال قبل در جشنواره بین المللی توکیو و امسال در جشنواره فیلم مستقل بلاداستیند (Bloodstained Indie Film Festival) حضور داشت.جشنواره فیلم مستقل بلاداستیند توکیو ژاپن در چهارمین دوره خود در بخش فیلم های داستانی دراما جایزه بهترین فیلم را به طور مشترک به فیلم «زندگی بدون زندگی» از ایران و فیلم Badsville از آمریکا اهدا کرد.همچنین عباس عطایی بازیگر نقش اصلی مرد فیلم «زندگی بدون زندگی» موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد فیلم دراما شد.این هفدهمین حضور این فیلم در جشنواره های جهانی است که با احتساب ۲ جایزه اخیر تا به حال موفق به کسب ۷ جایزه شده است.در خلاصه داستان «زندگی بدون زندگی» آمده است: اردشیر به سرطان مبتلا شده است و ساتیار پسرش از راهی غیرمعمول پول های طلب پدرش را از بدهکاران می گیرد. فیلم «زندگی بدون زندگی» از جشنواره بلاداستیند ژاپن ۲ جایزه گرفت. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)فرهنگی/ سینما و تئاتر26 آذر 1397 - 20:08«زندگی بدون زندگی» به نویسندگی و کارگردانی کاوه معین فر و تهیه کنندگی جعفر محمدی در ادامه حضورهای جهانی خود برای دومین بار به ژاپن رفت.این فیلم سال قبل در جشنواره بین المللی توکیو و امسال در جشنواره فیلم مستقل بلاداستیند (Bloodstained Indie Film Festival) حضور داشت.جشنواره فیلم مستقل بلاداستیند توکیو ژاپن در چهارمین دوره خود در بخش فیلم های داستانی دراما جایزه بهترین فیلم را به طور مشترک به فیلم «زندگی بدون زندگی» از ایران و فیلم Badsville از آمریکا اهدا کرد.همچنین عباس عطایی بازیگر نقش اصلی مرد فیلم «زندگی بدون زندگی» موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد فیلم دراما شد.این هفدهمین حضور این فیلم در جشنواره های جهانی است که با احتساب ۲ جایزه اخیر تا به حال موفق به کسب ۷ جایزه شده است.در خلاصه داستان «زندگی بدون زندگی» آمده است: اردشیر به سرطان مبتلا شده است و ساتیار پسرش از راهی غیرمعمول پول های طلب پدرش را از بدهکاران می گیرد.

مطلب با عنوان ۲ جایزه ژاپنی برای فیلم «زندگی بدون زندگی» از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ۲ جایزه ژاپنی برای فیلم «زندگی بدون زندگی» از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون