روی خط خبر

موضوع: جامعه منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کشف جسد زن ۵۷ ساله در باغچه منزلش+ عکس از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کشف جسد زن ۵۷ ساله در باغچه منزلش+ عکس

قاضی ویژه قتل مشهد جزئیات قتل یک زن ۵۷ ساله در مشهد را تشریح کرد.

قاضی ویژه قتل مشهد جزئیات قتل یک زن ۵۷ ساله در مشهد را تشریح کرد. قاضی علی اکبر احمدنژاد اظهار داشت: فردی به دلیل اختلافات قدیمی و همچنین نیاز مالی و زیاده خواهی، مادر خود را به قتل رسانده و سپس وی را در باغچه منزل مسکونی خود در مشهد دفن کرده بود و پس از آن نیز عنوان کرده بودند که مادر وی به قصد زیارت منزل را ترک کرده و دیگر به منزل بازنگشته است.قاضی ویژه قتل مشهد بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته متهم به قتل خود اقرار کرده و علت اصلی این قتل و انگیزه قاتل را نیز باید زیاده خواهی وی عنوان کرد.احمدنژاد افزود: قاتل که پسر این مادر 57 ساله بوده، قبل از قتل به اعتراف خودش طلاهای مادر را به فروش رسانده و سپس وی را در منزل خود و در باغچه دفن کرده است. تحقیقات از متهم همچنان ادامه دارد. قاضی ویژه قتل مشهد جزئیات قتل یک زن ۵۷ ساله در مشهد را تشریح کرد. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)اجتماعی/ حوادث9 دی 1397 - 19:33قاضی علی اکبر احمدنژاد اظهار داشت: فردی به دلیل اختلافات قدیمی و همچنین نیاز مالی و زیاده خواهی، مادر خود را به قتل رسانده و سپس وی را در باغچه منزل مسکونی خود در مشهد دفن کرده بود و پس از آن نیز عنوان کرده بودند که مادر وی به قصد زیارت منزل را ترک کرده و دیگر به منزل بازنگشته است.قاضی ویژه قتل مشهد بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته متهم به قتل خود اقرار کرده و علت اصلی این قتل و انگیزه قاتل را نیز باید زیاده خواهی وی عنوان کرد.احمدنژاد افزود: قاتل که پسر این مادر 57 ساله بوده، قبل از قتل به اعتراف خودش طلاهای مادر را به فروش رسانده و سپس وی را در منزل خود و در باغچه دفن کرده است. تحقیقات از متهم همچنان ادامه دارد.

مطلب با عنوان کشف جسد زن ۵۷ ساله در باغچه منزلش+ عکس از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کشف جسد زن ۵۷ ساله در باغچه منزلش+ عکس از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون