روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اولین حرف های مربی بدنسار کروات تیم امید از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اولین حرف های مربی بدنسار کروات تیم امید

مربی بدنساز جدید تیم امید می گوید تمرینات بدنسازی هر اردو متناسب با برنامه مسابقات تیم امید در مقدما

مربی بدنساز جدید تیم امید می گوید تمرینات بدنسازی هر اردو متناسب با برنامه مسابقات تیم امید در مقدماتی المپیک خواهد بود. کراکان در خصوص همکارى با تیم امید ایران گفت: من به پیشنهاد آقاى کرانچار همکارى با فدراسیون فوتبال ایران را آغاز کردم و با توجه به شناختى که از فوتبال ایران داشتم این پیشنهاد را پذیرفتم. باید بگویم باعث افتخار است که در این جمع حضور دارم. مربیان کروات زیادى در فوتبال ایران حضور داشتند که اولین آنها ایویچ بود همچنین بازیکنان ایرانى زیادى مثل محرمى در لیگ کرواسى حضور داشته اند و من شناخت خوبى نسبت به فوتبال ایران دارم.مربى بدنساز تیم امید در خصوص سوابق کارى خودش اظهار داشت: بیش از ١٠ سال است که به عنوان بدنساز در تیم هاى ملى و باشگاهى مختلف فعالیت دارم. در دانشگاه زاگرب به عنوان استاد با گرایش بدنسازى و آمادگى جسمانى تدریس مى کنم همچنین در کلیه رده هاى سنى تیم ملى کرواسى به عنوان مربى بدنساز حضور داشتم.سابقه همکارى با فدراسیون هاى بوسنى و روسیه را نیز داشته ام و مدتى هم مربى بدنساز باشگاه دیناموزاگرب بودم.کراکان در پایان پیرامون تمرینات بدنسازى تیم امید گفت: با هماهنگى سرمربى برنامه مناسبى را در نظر گرفته ایم تا شروع بازى هاى مقدماتى تیم به بالاترین سطح آمادگى برسد. تمرینات هر اردو متناسب با برنامه مسابقات خواهد بود و تلاش مى کنیم بازیکنان فرم بدنى خودشان را به خوبى حفظ کنند. مربی بدنساز جدید تیم امید می گوید تمرینات بدنسازی هر اردو متناسب با برنامه مسابقات تیم امید در مقدماتی المپیک خواهد بود. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)ورزشی/ فوتبال و فوتسال17 دی 1397 - 16:51کراکان در خصوص همکارى با تیم امید ایران گفت: من به پیشنهاد آقاى کرانچار همکارى با فدراسیون فوتبال ایران را آغاز کردم و با توجه به شناختى که از فوتبال ایران داشتم این پیشنهاد را پذیرفتم. باید بگویم باعث افتخار است که در این جمع حضور دارم. مربیان کروات زیادى در فوتبال ایران حضور داشتند که اولین آنها ایویچ بود همچنین بازیکنان ایرانى زیادى مثل محرمى در لیگ کرواسى حضور داشته اند و من شناخت خوبى نسبت به فوتبال ایران دارم.مربى بدنساز تیم امید در خصوص سوابق کارى خودش اظهار داشت: بیش از ١٠ سال است که به عنوان بدنساز در تیم هاى ملى و باشگاهى مختلف فعالیت دارم. در دانشگاه زاگرب به عنوان استاد با گرایش بدنسازى و آمادگى جسمانى تدریس مى کنم همچنین در کلیه رده هاى سنى تیم ملى کرواسى به عنوان مربى بدنساز حضور داشتم.سابقه همکارى با فدراسیون هاى بوسنى و روسیه را نیز داشته ام و مدتى هم مربى بدنساز باشگاه دیناموزاگرب بودم.کراکان در پایان پیرامون تمرینات بدنسازى تیم امید گفت: با هماهنگى سرمربى برنامه مناسبى را در نظر گرفته ایم تا شروع بازى هاى مقدماتى تیم به بالاترین سطح آمادگى برسد. تمرینات هر اردو متناسب با برنامه مسابقات خواهد بود و تلاش مى کنیم بازیکنان فرم بدنى خودشان را به خوبى حفظ کنند.

مطلب با عنوان اولین حرف های مربی بدنسار کروات تیم امید از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اولین حرف های مربی بدنسار کروات تیم امید از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون