روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دیبالا گزینه مد نظر تیم های بزرگ اروپا از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دیبالا گزینه مد نظر تیم های بزرگ اروپا

پائولو دیبالای 25 ساله و آرژانتینی مد نظر تیم های بزرگ اروپا قرار گرفته و به نظر می رسد یوونتوس با د

پائولو دیبالای 25 ساله و آرژانتینی مد نظر تیم های بزرگ اروپا قرار گرفته و به نظر می رسد یوونتوس با دریافت پیشنهادی خوب حاضر به فروش ستاره خود شود. منچستر سیتی، بایرن مونیخ و پاریسن ژرمن در تابستان گذشته به دنبال به خدمت گیری وی بودند که پیشنهادات آنها رد شد. اما شایعات از ایتالیا اینطور به گوش می رسد که بانوی پیر تورین حاضر تا به پیشنهاداتی که بیش از 90 میلیون پوند است توجه کند.یونتووس پیش از این نیز ستاره بزرگ خود پول پوگبا را نیز با مبلغ 90 میلیون پوند در آگوست 2016 به فروش رسانده است. این ملی پوش آرژانتینی در این فصل تنها موفق به زدن 2 گل در 17 بازی لیگ شده و 5 بار نیز موفق به باز کردن دروازه حریفان در لیگ قهرمانان اروپا شده است.از ورود رونالدو تاکنون وی کمتر موفق به بازی در پست مورد نظرش در یوونتوس شده است. پائولو دیبالای 25 ساله و آرژانتینی مد نظر تیم های بزرگ اروپا قرار گرفته و به نظر می رسد یوونتوس با دریافت پیشنهادی خوب حاضر به فروش ستاره خود شود. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)ورزشی/ فوتبال و فوتسال17 دی 1397 - 17:06منچستر سیتی، بایرن مونیخ و پاریسن ژرمن در تابستان گذشته به دنبال به خدمت گیری وی بودند که پیشنهادات آنها رد شد. اما شایعات از ایتالیا اینطور به گوش می رسد که بانوی پیر تورین حاضر تا به پیشنهاداتی که بیش از 90 میلیون پوند است توجه کند.یونتووس پیش از این نیز ستاره بزرگ خود پول پوگبا را نیز با مبلغ 90 میلیون پوند در آگوست 2016 به فروش رسانده است. این ملی پوش آرژانتینی در این فصل تنها موفق به زدن 2 گل در 17 بازی لیگ شده و 5 بار نیز موفق به باز کردن دروازه حریفان در لیگ قهرمانان اروپا شده است.از ورود رونالدو تاکنون وی کمتر موفق به بازی در پست مورد نظرش در یوونتوس شده است.

مطلب با عنوان دیبالا گزینه مد نظر تیم های بزرگ اروپا از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دیبالا گزینه مد نظر تیم های بزرگ اروپا از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون