روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رحمتی؛ مربیگری به جای دروازه بانی از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رحمتی؛ مربیگری به جای دروازه بانی

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مدت تعطیلات لیگ برتر مربیگری را امتحان می کند.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مدت تعطیلات لیگ برتر مربیگری را امتحان می کند. در روزهایی که بازیکنان استقلال به دلیل مشکلات مالی در اعتصاب هستند و حاضر به تمرین کردن نیستند، مهدی رحمتی وقت خود را در مدرسه فوتبال سرخابی ها سپری می کند و از حالا ورود به عرصه مربیگری را امتحان می کند.هرچند تعطیلی تمرین استقلال به نفع این تیم نیست و آبی ها در حال از دست دادن زمان برای آماده سازی خود هستند اما فعلا مهدی رحمتی از این فرصت استفاده کرده است و کودکان علاقه مند به فوتبال را آموزش می دهد.البته مسلما با شروع تمرین های استقلال رحمتی هم باید بیشتر وقتش را باید بیشتر روی تمرین ها بگذارد و حضور او در مدرسه فوتبال سرخابی ها بیشتر جنبه نظارتی پیدا می کند.البته محسن کریمی هم روز گذشته سری به مدرسه فوتبال سرخابی ها زد و دقایقی با مهدی رحمتی کاپیتان تیمش به گفت و گو پرداخت. کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مدت تعطیلات لیگ برتر مربیگری را امتحان می کند. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)ورزشی/ فوتبال و فوتسال17 دی 1397 - 17:13در روزهایی که بازیکنان استقلال به دلیل مشکلات مالی در اعتصاب هستند و حاضر به تمرین کردن نیستند، مهدی رحمتی وقت خود را در مدرسه فوتبال سرخابی ها سپری می کند و از حالا ورود به عرصه مربیگری را امتحان می کند.هرچند تعطیلی تمرین استقلال به نفع این تیم نیست و آبی ها در حال از دست دادن زمان برای آماده سازی خود هستند اما فعلا مهدی رحمتی از این فرصت استفاده کرده است و کودکان علاقه مند به فوتبال را آموزش می دهد.البته مسلما با شروع تمرین های استقلال رحمتی هم باید بیشتر وقتش را باید بیشتر روی تمرین ها بگذارد و حضور او در مدرسه فوتبال سرخابی ها بیشتر جنبه نظارتی پیدا می کند.البته محسن کریمی هم روز گذشته سری به مدرسه فوتبال سرخابی ها زد و دقایقی با مهدی رحمتی کاپیتان تیمش به گفت و گو پرداخت.

مطلب با عنوان رحمتی؛ مربیگری به جای دروازه بانی از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رحمتی؛ مربیگری به جای دروازه بانی از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون