روی خط خبر

موضوع: ورزش منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان واکنش کریس رونالدو به احتمال بازگشت به پرتغال از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

واکنش کریس رونالدو به احتمال بازگشت به پرتغال

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، در مورد احتمال بازگشت به اسپورتینگ لیسبون در اینده صحبت کر

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، در مورد احتمال بازگشت به اسپورتینگ لیسبون در اینده صحبت کرد. کریستیانو رونالدو حدود یک ماه دیگر 34 ساله خواهد شد و بسیاری معتقدند انتقال او در تابستان به یوونتوس، آخرین انتقال بزرگ وی در دوران ورزشی اش خواهد بود اما رونالدو که دوران درخشان خود را از اسپورتینگ لیسبون آغاز کرده است، احتمال بازگشت به این تیم در آینده را رد نکرد.کریستیانو رونالدو در گفت و گو با فاکس اسپورتس در مورد آینده خود گفت: "آیا من نیز روزی در پایان دوران ورزشی ام خود همانند نانی به اسپورتینگ لیسبون باز خواهم گشت؟ در فوتبال هیچ کس نمی داند در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد."رونالدوی جوان تا سال 2003 برای اسپورتینگ لیسبون بازی می کرد و در یک دیدار دوستانه با منچستریونایتد، سر الکس فرگوسن به سبک بازی وی علاقمند شده و خواهان انتقال او به اولدترافورد شد تا اینگونه فصل درخشش یکی از بهترین بازیکنان با فوتبال از آن سال آغاز شود. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، در مورد احتمال بازگشت به اسپورتینگ لیسبون در اینده صحبت کرد. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)ورزشی/ فوتبال و فوتسال17 دی 1397 - 18:45 کریستیانو رونالدو حدود یک ماه دیگر 34 ساله خواهد شد و بسیاری معتقدند انتقال او در تابستان به یوونتوس، آخرین انتقال بزرگ وی در دوران ورزشی اش خواهد بود اما رونالدو که دوران درخشان خود را از اسپورتینگ لیسبون آغاز کرده است، احتمال بازگشت به این تیم در آینده را رد نکرد.کریستیانو رونالدو در گفت و گو با فاکس اسپورتس در مورد آینده خود گفت: "آیا من نیز روزی در پایان دوران ورزشی ام خود همانند نانی به اسپورتینگ لیسبون باز خواهم گشت؟ در فوتبال هیچ کس نمی داند در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد."رونالدوی جوان تا سال 2003 برای اسپورتینگ لیسبون بازی می کرد و در یک دیدار دوستانه با منچستریونایتد، سر الکس فرگوسن به سبک بازی وی علاقمند شده و خواهان انتقال او به اولدترافورد شد تا اینگونه فصل درخشش یکی از بهترین بازیکنان با فوتبال از آن سال آغاز شود.

مطلب با عنوان واکنش کریس رونالدو به احتمال بازگشت به پرتغال از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان واکنش کریس رونالدو به احتمال بازگشت به پرتغال از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون