روی خط خبر

  • سیاست
  • خبر فوری
  • تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی روسی و سوری

موضوع: سیاست منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی روسی و سوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی روسی و سوری

اتحادیه اروپا امروز (دوشنبه) علیه ۹ شخصیت حقیقی و حقوقی روسی و یک مرکز سوری به اتهام استفاده و گسترش

اتحادیه اروپا امروز (دوشنبه) علیه ۹ شخصیت حقیقی و حقوقی روسی و یک مرکز سوری به اتهام استفاده و گسترش تسلیحات شیمیایی، تحریم اعمال کرده است. در بیانیه شورای اتحادیه اروپا آمده است: ۹ شخصیت حقیقی و حقوقی روس شامل مقام های اطلاعاتی این کشور از جمله رئیس و معاون مدیریت اطلاعاتی اصلی روسیه به اتهام مالکیت، حمل و نقل و استفاده عامل سمی اعصاب در حمله سالزبری مربوط به چهارم مارس ۲۰۱۸ تحت تحریم های اتحادیه اروپا قرار گرفته اند.همچنین مرکز مطالعات علوم سوریه متهم به توسعه و ساخت تسلیحات شیمیایی و پنج مقام سوری دخیل در عملیات این مرکز هدف این تحریم ها هستند.در ادامه این بیانیه همچنین آمده است: تحریم ها شامل ممنوعیت سفر به اتحادیه اروپا و توقیف اموال اشخاص و این مراکز است. همچنین، شخصیت های حقیقی و حقوقی در اتحادیه اروپا حق معامله با این افراد و مراکز را ندارند. این تصمیم بخشی از تلاش های اتحادیه اروپا برای مقابله با گسترش و استفاده از تسلیحات شیمیایی است که تهدیدی جدی علیه امنیت بین المللی محسوب می شود. اتحادیه اروپا امروز (دوشنبه) علیه ۹ شخصیت حقیقی و حقوقی روسی و یک مرکز سوری به اتهام استفاده و گسترش تسلیحات شیمیایی، تحریم اعمال کرده است. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)سیاسی/ بین الملل1 بهمن 1397 - 19:05در بیانیه شورای اتحادیه اروپا آمده است: ۹ شخصیت حقیقی و حقوقی روس شامل مقام های اطلاعاتی این کشور از جمله رئیس و معاون مدیریت اطلاعاتی اصلی روسیه به اتهام مالکیت، حمل و نقل و استفاده عامل سمی اعصاب در حمله سالزبری مربوط به چهارم مارس ۲۰۱۸ تحت تحریم های اتحادیه اروپا قرار گرفته اند.همچنین مرکز مطالعات علوم سوریه متهم به توسعه و ساخت تسلیحات شیمیایی و پنج مقام سوری دخیل در عملیات این مرکز هدف این تحریم ها هستند.در ادامه این بیانیه همچنین آمده است: تحریم ها شامل ممنوعیت سفر به اتحادیه اروپا و توقیف اموال اشخاص و این مراکز است. همچنین، شخصیت های حقیقی و حقوقی در اتحادیه اروپا حق معامله با این افراد و مراکز را ندارند. این تصمیم بخشی از تلاش های اتحادیه اروپا برای مقابله با گسترش و استفاده از تسلیحات شیمیایی است که تهدیدی جدی علیه امنیت بین المللی محسوب می شود.

مطلب با عنوان تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی روسی و سوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی روسی و سوری از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون