روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان توافق آتش‌بس در طرابلس لیبی منعقد شد از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

توافق آتش‌بس در طرابلس لیبی منعقد شد

شخصیت های برجسته و شیوخ قبایل از شهر بنی ولید لیبی به توافق آتش بسی برای پایان دادن به درگیری ها دست

شخصیت های برجسته و شیوخ قبایل از شهر بنی ولید لیبی به توافق آتش بسی برای پایان دادن به درگیری ها دست یافتند. با دست یابی به این توافق، درگیری های پنج روزه که به کشته شدن ۱۳ تن و زخمی شدن ۵۲ تن انجامیده است، پایان می یابد.در این توافق تاکید شده که افراد بازداشت شده از سوی دو طرف آزاد شوند و حسن نیت درمورد آتش بس نشان داده شود.در جنوب طرابلس، از چهارشنبه گذشته درگیری هایی میان نیروهای حفاظتی طرابلس (ائتلاف نظامی متشکل از گروه های مسلح از این شهر) با تیپ هفتم پیاده نظام از شهر ترهونة در جنوب شرق پایتخت جریان داشت.هیات سازمان ملل نیز درگیری ها در جنوب طرابلس را محکوم کرده و به طرف های درگیر نسبت به برهم زدن امنیت پایتخت و در معرض خطر قرار دادن جان شهروندان و دارایی های آنها هشدار داد. شخصیت های برجسته و شیوخ قبایل از شهر بنی ولید لیبی به توافق آتش بسی برای پایان دادن به درگیری ها دست یافتند. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)سیاسی/ بین الملل1 بهمن 1397 - 21:07 با دست یابی به این توافق، درگیری های پنج روزه که به کشته شدن ۱۳ تن و زخمی شدن ۵۲ تن انجامیده است، پایان می یابد.در این توافق تاکید شده که افراد بازداشت شده از سوی دو طرف آزاد شوند و حسن نیت درمورد آتش بس نشان داده شود.در جنوب طرابلس، از چهارشنبه گذشته درگیری هایی میان نیروهای حفاظتی طرابلس (ائتلاف نظامی متشکل از گروه های مسلح از این شهر) با تیپ هفتم پیاده نظام از شهر ترهونة در جنوب شرق پایتخت جریان داشت.هیات سازمان ملل نیز درگیری ها در جنوب طرابلس را محکوم کرده و به طرف های درگیر نسبت به برهم زدن امنیت پایتخت و در معرض خطر قرار دادن جان شهروندان و دارایی های آنها هشدار داد.

مطلب با عنوان توافق آتش‌بس در طرابلس لیبی منعقد شد از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان توافق آتش‌بس در طرابلس لیبی منعقد شد از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون