روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبر فوری
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چاووش‌اوغلو: تنها ترکیه به آرامش و ثبات در سوریه می‌اندیشد از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چاووش‌اوغلو: تنها ترکیه به آرامش و ثبات در سوریه می‌اندیشد

وزیر امور خارجه ترکیه با بیان این که طرف های بسیاری برای سوریه برنامه دارند، اظهار کرد: تنها ما به

وزیر امور خارجه ترکیه با بیان این که طرف های بسیاری برای سوریه برنامه دارند، اظهار کرد: تنها ما به فکر یکپارچگی، ثبات، صلح و آرامش در این کشور هستیم. مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه طی سخنانی در افتتاحیه «کمپ روابط بین الملل» در استانبول گفت: برای سوریه همه برنامه دارند اما همه که مانند ترکیه به فکر یکپارچگی ارضی، ثبات، صلح و آرامش سوریه نیستند.وی با بیان این که سیاست خارجی ترکیه مبتنی بر ارزش های انسانی است، اظهار کرد: دونالد ترامپ تنها به منافع آمریکا در سوریه نگاه می کند. او شاید بتواند اکثر مردم آمریکا را راضی کند ولی متحدان این کشور در اروپا نگران سیاست های واشنگتن هستند.چاووش اوغلو تصریح کرد: نباید فقط برای منافع خود اقدام کنیم. بلکه باید با تفکر برد-برد پیش برویم. ترکیه یکی از تأثیرگذارترین کشورهای عضو ناتو است و به روابط و اتحاد خود با ناتو ادامه خواهد داد.او اضافه کرد: ترکیه در راستای منافع تمامی ملت های رنج دیده جهان اقدام می کند. سوریه شاهد هشت سال جنگ و آتش افروزی بوده است. این آتش را چطور خاموش خواهیم کرد؟رییس دستگاه دیپلماسی ترکیه بیان کرد: سیاست ترکیه در سوریه تغییر نکرده است. تروریست ها از سوریه پاک سازی می شوند و صلح، آرامش و ثبات در این کشور برقرار خواهد شد. در نهایت آنچه مردم سوریه بخواهند، انجام خواهد شد. وزیر امور خارجه ترکیه با بیان این که طرف های بسیاری برای سوریه برنامه دارند، اظهار کرد: تنها ما به فکر یکپارچگی، ثبات، صلح و آرامش در این کشور هستیم. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)سیاسی/ بین الملل1 بهمن 1397 - 23:39 مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه طی سخنانی در افتتاحیه «کمپ روابط بین الملل» در استانبول گفت: برای سوریه همه برنامه دارند اما همه که مانند ترکیه به فکر یکپارچگی ارضی، ثبات، صلح و آرامش سوریه نیستند.وی با بیان این که سیاست خارجی ترکیه مبتنی بر ارزش های انسانی است، اظهار کرد: دونالد ترامپ تنها به منافع آمریکا در سوریه نگاه می کند. او شاید بتواند اکثر مردم آمریکا را راضی کند ولی متحدان این کشور در اروپا نگران سیاست های واشنگتن هستند.چاووش اوغلو تصریح کرد: نباید فقط برای منافع خود اقدام کنیم. بلکه باید با تفکر برد-برد پیش برویم. ترکیه یکی از تأثیرگذارترین کشورهای عضو ناتو است و به روابط و اتحاد خود با ناتو ادامه خواهد داد.او اضافه کرد: ترکیه در راستای منافع تمامی ملت های رنج دیده جهان اقدام می کند. سوریه شاهد هشت سال جنگ و آتش افروزی بوده است. این آتش را چطور خاموش خواهیم کرد؟رییس دستگاه دیپلماسی ترکیه بیان کرد: سیاست ترکیه در سوریه تغییر نکرده است. تروریست ها از سوریه پاک سازی می شوند و صلح، آرامش و ثبات در این کشور برقرار خواهد شد. در نهایت آنچه مردم سوریه بخواهند، انجام خواهد شد.

مطلب با عنوان چاووش‌اوغلو: تنها ترکیه به آرامش و ثبات در سوریه می‌اندیشد از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چاووش‌اوغلو: تنها ترکیه به آرامش و ثبات در سوریه می‌اندیشد از وب سایت خبر فوری khabarfoori با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون