روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اکران رسمی «پیشونی سفید ۲» با سالن‌های بیشتر از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اکران رسمی «پیشونی سفید ۲» با سالن‌های بیشتر

اکران رسمی فیلم سینمایی «پیشونی سفید ۲» به کارگردانی سیدجواد هاشمی در حالی از امروز جمعه ۱۸ آبان آغاز می شود که تعداد سالن های نمایش این فیلم افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حبیب اسماعیلی پخش کننده فیلم «پیشونی سفید۲» با اعلام اینکه اکران رسمی این فیلم از امروز جمعه ۱۸ آبان به سرگروهی سینما زندگی آغاز می شود گفت: با توجه به مصوبه کارگروه اکران، نمایش فیلم «پیشونی سفید ۲» همزمان با هفته کودک و زودتر از موعد آغاز شده بود اما اکران رسمی فیلم از ۱۸ آبان محسوب می شود.اسماعیلی افزود: با توجه به استقبال مخاطبان تعداد سالن های سینمای نمایش دهنده فیلم به ۱۳۰ سالن افزایش پیدا کرده و فروش آن به مرز ۲ میلیارد تومان رسیده است.او ادامه داد: همزمان با آغاز اکران رسمی فیلم برنامه های جدیدی برای تبلیغات داریم و در اولین مرحله مسابقه عکاسی برای فیلم طراحی کرده ایم. پخش کننده «پیشونی سفید۲» افزود: مخاطبان می توانند با استندهای نصب شده در سینماهای سراسر کشور عکس بگیرند و از طریق راه هایی که روابط عمومی فیلم اعلام می کند به دست ما برسانند. جوایز برندگان هر هفته در یک اکران مردمی با حضور سید جواد هاشمی کارگردان فیلم اهدا می شود.۲۴۱۲۴۳

مطلب با عنوان اکران رسمی «پیشونی سفید ۲» با سالن‌های بیشتر از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اکران رسمی «پیشونی سفید ۲» با سالن‌های بیشتر از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون