روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان یک دانش‌آموز همدانی کتک خورد، سه معلم برکنار شدند! از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

یک دانش‌آموز همدانی کتک خورد، سه معلم برکنار شدند!

فارس نوشت: مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: در پی تنبیه یکی از دانش آموزان در مدرسه شهیدمقصودی همدان معلم تعلیق و مدیر و معاون مدرسه برکنار شدند.

در پی انتشار گزارشی از سوی صدا و سیمای مرکز همدان مبنی بر تنبیه دانش آموز پایه هفتم در مدرسه شهیدمقصودی همدان، مدیرکل آموزش و پرورش به این اتفاق واکنش نشان داده و با خاطیان برخورد کرد.مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: به دنبال این اتفاق در مدرسه شهید مقصودی، مدیر و معاون آموزشی این مدرسه برکنار و معلم خاطی به حالت تعلیق درآمد و هر سه نفر به هیات تخلفات اداره کل آموزش و پرورش معرفی شدند.محمد پورداوود در تشرح ماجرا عنوان کرد: چند روز گذشته در یکی از کلاس های پایه هفتم مدرسه شهید مقصودی بنابر گزارش مبصر کلاس به معلم درس علوم، یکی از دانش آموزان توسط این معلم تنبیه و متاسفانه به درخواست معلم تعدادی از دیگر دانش آموزان نیز در تنبیه دانش آموز مورد نظر مشارکت کردند.وی اظهار کرد: در پی این اتفاق آموزش و پرورش استان همدان بلافاصله وارد عمل شده و براساس دستورالعمل های وزارتی و نیز تاکیدات وزیر آموزش و پرورش ضمن برخورد با معلم، مدیر و معاون آموزشی مدرسه، پرونده موضوع را به هیات تخلفات اداره کل ارسال کرد.مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان عنوان کرد: بنده همواره در جلسات متعدد با مدیران بخش های مختلف آموزش و پرورش استان تاکید کردم که تنبیه دانش آموزان به هیچ وجه قابل قبول نیست و باید با روش های نوین آموزشی با دانش آموزان برخورد شود.وی گفت: تلاش شده تا همواره از حقوق دانش آموزان و معلمان توامان با هم حمایت شود و حق کسی ضایع نشود.پورداوود با ابراز تأسف از واقعه رخ داده، بیان داشت: امیدوارم با دقت نظر همه مدیران آموزش و پرورش و عمل به منویات وزیر آموزش و پرورش دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در سطح استان نباشیم.41231

مطلب با عنوان یک دانش‌آموز همدانی کتک خورد، سه معلم برکنار شدند! از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان یک دانش‌آموز همدانی کتک خورد، سه معلم برکنار شدند! از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون