روی خط خبر

  • سیاست
  • خبرآنلاین
  • فروشگاه اینترنتی عجیب بچه پولدار انگلیسی: حراج کیف و کلاه از پوست حیوانات کمیاب!

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فروشگاه اینترنتی عجیب بچه پولدار انگلیسی: حراج کیف و کلاه از پوست حیوانات کمیاب! از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فروشگاه اینترنتی عجیب بچه پولدار انگلیسی: حراج کیف و کلاه از پوست حیوانات کمیاب!

فردا نوشت: این بچه پولدار بریتانیایی ۲۶ ساله کلاه های بیسبال و کیف های قاچاق شده را از طریق وب سایت خود به فروش رسانده است.

یک بچه پولدار مغرور و از خود راضی حالا مجبور شده است که به خاطر قاچاقی که انجام داده است خدمات عمومی را به عنوان تنبیه انجام دهد. او کلاه هایی که از جنس پایتون های در معرض خطر انقراض هستند را به بریتانیا قاچاق کرده است.این بچه پولدار بریتانیایی 26 ساله کلاه های بیسبال و کیف های قاچاق شده را از طریق وب سایت خود به فروش رسانده است.وی که فرزند یک معدن دار ایتالیایی است مادری بریتانیایی دارد و خانه اش 9 میلیون پوند قیمت دارد. او هم چنین برخی از این کلاه ها را در بوتیک فروخته است.این بچه پولدار بریتانیایی با آپارتمان لاکچری اش، کلاه ها را از اندونزی سفارش داده است و قصد داشته که آن را به شبکه گسترده پولدارهایی که در بریتانیا وجود دارند بفروشد. اما بالاخره گیر افتاده است و حالا توسط دادگاه محکوم به انجام خدمات اجتماعی شده است.جرم های او که توسط او پذیرفته شده است، واردات کالا با قصد دور زدن ممنوعیت ها، نگه داری کالاهای ممنوعه برای فروش غیرقانونی و فروش کالاهای غیرقانونی بین سال های 2016 و 2017 است.دادگاه اعلام نموده است که او به بیماری خودبرتربینی مبتلا است و گمان می کند وبا پول می توان همه چیز را حل کرد به همین خاطر باید این حکم را اجرا کند. او پایتون های زیادی که در معرض انقراض هستند را این گونه نابود کرده است. او تنها نگران فروختن چیزهایی است که خریده است!قاضی هم چنین می گوید طبق گزارش های روانشناسی این بچه پولدار از بیماری های متعدد روحی رنج می برد و این دوره محکومیت احتمالا سالم ترین بخش زندگی روحی او خواهد بود.پلیس توانسته در خانه او 35 کلاه پیدا کند که هر کدام را به مبلغ 2800 پوند می فروخته است.41231

مطلب با عنوان فروشگاه اینترنتی عجیب بچه پولدار انگلیسی: حراج کیف و کلاه از پوست حیوانات کمیاب! از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فروشگاه اینترنتی عجیب بچه پولدار انگلیسی: حراج کیف و کلاه از پوست حیوانات کمیاب! از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون