روی خط خبر

  • جامعه
  • خبرآنلاین
  • علم الهدی : افسران به فرمانده شان سلام نظامی دادند، نه به من/نمایندگان رهبری در استانها نماینده فرمانده کل قوا نیستند

موضوع: جامعه منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان علم الهدی : افسران به فرمانده شان سلام نظامی دادند، نه به من/نمایندگان رهبری در استانها نماینده فرمانده کل قوا نیستند از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

علم الهدی : افسران به فرمانده شان سلام نظامی دادند، نه به من/نمایندگان رهبری در استانها نماینده فرمانده کل قوا نیستند

تسنیم نوشت: آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد گفت: افسران به خاطر پخش سرود و نیز احترام به فرمانده شان که کنار بنده ایستاده بود، طبق مقررات خود سلام نظامی دادند.

آیت الله سید احمد علم الهدی، امام جمعه مشهد، صبح امروز با حضور در برنامه رادیویی پارک شهر در رادیو تهران، در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره تصویری که از سلام نظامی افسران نیروی هوایی در حضور آیت الله علم الهدی در فضای مجازی منتشر شده بود، گفت: در روز 19 بهمن که خدمت افسران نیروی هوایی ارتش بودیم در شروع برنامه سرود ملی جمهوری اسلامی نواخته شد و افسران به خاطر پخش سرود و نیز احترام به فرمانده شان که کنار بنده ایستاده بود، سلام نظامی دادند.امام جمعه مشهد اظهار داشت: چون من کنار فرمانده بودم، عده ای یا به اشتباه یا مغرضانه موضوع را طور دیگری بیان کردند. وی بیان کرد: فقط شخص مقام معظم رهبری، فرمانده کل قوا هستند و نمایندگان ایشان در استان ها در راستای فرماندهی کل قوا نمایندگی ندارند؛ بلکه در مسائل مدیریتی مردم و مقلدین ایشان، نماینده هستیم.امام جمعه مشهد گفت: بنده هیچ سمت نظامی ندارم. این هایی که افسر نظامی نیروی هوایی بودند، عقلشان می رسید به کسی که سمت نظامی ندارد، سلام نظامی ندهند. افسران به خاطر پخش سرود و نیز احترام به فرمانده شان که کنار بنده ایستاده بود، طبق مقررات خود، سلام نظامی دادند. کسانی که این مسائل را اشاعه می دهند، انشاالله اشتباه می کنند. امیدوارم عزیزان در نهادهای نظامی از خود دفاع کنند. ۲۱۴۲۱۲

مطلب با عنوان علم الهدی : افسران به فرمانده شان سلام نظامی دادند، نه به من/نمایندگان رهبری در استانها نماینده فرمانده کل قوا نیستند از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان علم الهدی : افسران به فرمانده شان سلام نظامی دادند، نه به من/نمایندگان رهبری در استانها نماینده فرمانده کل قوا نیستند از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون