روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازیگر «بوتیک» چطور بازی در سریال «بر سر دو راهی»‌ را پذیرفت؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازیگر «بوتیک» چطور بازی در سریال «بر سر دو راهی»‌ را پذیرفت؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: افسانه چهره آزاد در سریال نوروزی «بر سر دو راهی» به تهیه کنندگی و نویسندگی حامد عنقا بازی می کند.

افسانه چهره آزاد بازیگر سریال نوروزی «بر سر دو راهی»، درباره دلایل حضور در این پروژه گفت: من همیشه قلم آقای عنقا را دوست داشته و دارم. نگاه چند بُعدی که در فضای نوشته های او جاری است، مورد علاقه من است. در ساخت سریال خرده داستان ها در روند قصه اصلی همیشه نقش موثر دارند. در چند کاری که از عنقا دیدم، متوجه شدم او هم از این موضوع بهره می برد و این نکته برای من حائز اهمیت است؛ چون قصه های فرعی همیشه به درستی قصه اصلی را جلو می برند. لحاظ کردن این موضوع در آثار عنقا باعث شد به پیشنهاد همکاری با او پاسخ مثبت بدهم.او افزود: از سوی دیگر بهرنگ توفیقی هم از دوستان قدیمی من و همسرم است. چندین بار بنا بود همکاری داشته باشیم، اما مشغله کاری من اجازه نداد. سریال هایی که توفیقی تا به حال کار کرده موفق و پرمخاطب بوده اند و همین موضوع انگیزه ای برای هر بازیگر است تا با کارگردانی که کاربلد است و رگ خواب مخاطب را می شناسد،کار کند.بازیگر وضعیت سفید ادامه داد: مخاطبان مایل به تماشای آثار توفیقی هستند و خود من هم کارهایشان را دنبال کرده ام. نگاه ایشان را دوست دارم و به نظرم در همکاری با او بده و بستان بازیگر و کارگردان شکل می گیرد. توفیقی نگاهی باز دارد و همکاری با ایشان یکی دیگر از نقاط مثبت این کار بود.چهره آزاد یادآور شد: یکی دیگر از دلایلی که دوست داشتم در این کار باشم، حضور بازیگرانی خوب بود که مزید بر علت شد. امیدوارم در کنار این تیم جلو برویم و بهترین ها برای این سریال اتفاق بیفتد.او با بیان اینکه نام کاراکتری که در «بر سر دوراهی» بازی می کنم سیمین است، تاکید کرد: سیمین در خارج از کشور زندگی می کند و بنا به دلایلی که نمی توانم توضیح بدهم با شرایط خاصی به ایران می آید و باعث پیش آمدن برخی اتفاقات می شود. باقی قصه را مخاطبان روی آنتن خواهند دید.بازیگر بوتیک در پایان گفت: چند سالی است که تلویزیون توانسته در ایام نوروز مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. من هم دوست و آشنایانی دارم که حتی بعد از دید وبازدیدها هم شده با تماشای تکرار آخر شب سریال ها این آثار را دنبال می کنند. خود من قبلا در همکاری با خانم مرضیه برومند در سریال داستان های نوروز همبازی آقای محمدرضا و خانم ملیکا شریفی نیا بودم. با این کار که در اواخر دهه ۷۰ پخش شد سریال نوروزی را تجربه کرده و معتقدم زمان بسیار مناسبی برای فرهنگ سازی است.۲۴۱۲۴۱

مطلب با عنوان بازیگر «بوتیک» چطور بازی در سریال «بر سر دو راهی»‌ را پذیرفت؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازیگر «بوتیک» چطور بازی در سریال «بر سر دو راهی»‌ را پذیرفت؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون