روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سایپا؛ برنده اولین فینال لیگ برتر والیبال از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سایپا؛ برنده اولین فینال لیگ برتر والیبال

تیم والیبال سایپا با پیروزی مقابل شهرداری ورامین برنده اولین فینال لیگ برتر والیبال لقب گرفت؛ فینال دوم روز یکشنبه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛دیدار فینال لیگ برتر والیبال ایران روز پنجشنبه در سالن دوازده هزار نفری آزادی در شرایطی برگزار شد که در کنار نزدیک به ۲ هزار هوادار حاضر در سالن، افشین داوری سرپرست فدراسیون، ایگورکولاکوویچ سرمربی تیم ملی، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، منوچهر پورحسن سرپرست سازمان لیگ، سعید رضایی مربی تیم ملی، بهنام محمودی و چند نفر از مهمانان دیگر هم حضور داشتند.سایپا در این دیدار در ست اول نمایش خوبی به ویژه در امتیازات ابتدایی داشت و با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ برنده شد.در ست دوم دو تیم رقابت نزدیکی داشتند و در نهایت این تیم ورامین بود که با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به پیروزی رسید.ست سوم اما با برتری سایپا همراه بود و نارنجی پوشان در ستی که نمایش کم اشتباهی در آن داشتند با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ پیروز شدند.ست چهارم نیز با رقابت نزدیک دو تیم آغاز شد و با گذر از امتیازات ابتدایی، این تیم سایپا بود که توانست از حریف خود پیش بیفتد تا با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ برنده باشد.به این ترتیب سایپا با نتیجه ۳ بر یک برنده فینال اول لیگ برتر شد. فینال دوم مسابقات روز یکشنبه برگزار خواهد شد.عکس:محمد سعیدی251 251

مطلب با عنوان سایپا؛ برنده اولین فینال لیگ برتر والیبال از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سایپا؛ برنده اولین فینال لیگ برتر والیبال از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون