روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شکلات مسموم، کارگران عسلویه را قربانی سرقت کرد از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شکلات مسموم، کارگران عسلویه را قربانی سرقت کرد

باشگاه خبرنگاران نوشت: فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری سارقی خبر داد که با استفاده از شکلات مسموم اموال طعمه های خود را به سرقت می برد.

سردار خلیل واعظی افزود: این فرد با پرسه زدن در اطراف شرکت ها و میدان ها در عسلویه طعمه های خود را از بین افراد جویای کار انتخاب می کرد و سپس به بهانه سفارش برای اشتغال، آن ها را به ساختمان های نیمه کاره می کشاند و با استفاده از شکلات مسموم آن ها را بیهوش می کرد و اموالشان را به سرقت می برد. وی ادامه داد: این فرد تا کنون به هفت فقره سرقت اعتراف کرده است و چند نفر از مالباختگان نیز شناسایی شده اند.فرمانده انتظامی استان بوشهر همچنین با اشاره به متلاشی شدن باند سه نفره سارقان سیم برق در شهرستان عسلویه، گفت: این افراد تا کنون به ۱۷ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند.سردار واعظی ادامه داد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان عسلویه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات میدانی گسترده ای را آغاز کردند.وی بیان کرد: کارآگاهان دیشب دو نفر از سارقان را در یکی از روستاهای عسلویه شناسایی و آن ها را دستگیر کردند.به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، دو سارق دستگیر شده بومی و از پیمانکاران اداره برق هستند که به علت آشنایی با منطقه و خطوط انتقال برق با انتخاب نقاط خلوت دست به سرقت می زدند.سردار واعظی یادآور شد: سارقان سیم های مسروقه را به فردی در شهر کازرون می فروختند که این مالخر نیز شناسایی و دستگیر شده است. 64231

مطلب با عنوان شکلات مسموم، کارگران عسلویه را قربانی سرقت کرد از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شکلات مسموم، کارگران عسلویه را قربانی سرقت کرد از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون