روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شوک در قائمشهر در آستانه بازی استقلال از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شوک در قائمشهر در آستانه بازی استقلال

یکی از مالکان باشگاه نساجی پیش از بازی با استقلال از ادامه همکاری با این باشگاه کنار کشید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان دو نفر از مالکان باشگاه نساجی هستند که به صورت خصوصی این باشگاه را اداره می کنند اما گلایه آنان از مسئولان استان مازندران به خاطر عدم حمایت از تیم نساجی در نهایت جنجال بزرگی را رقم زد.بعد از اینکه فرهاد صنیعی فر چندین و چند بار از عدم حمایت مسئولین گلایه کرد، در آستانه دیدار تیمش با استقلال اعلام کرد که قصد دارد مالکیت این باشگاه را واگذار کند. او دیگر تمایلی به باشگاه داری آن هم در این سطح از این فوتبال را ندارد.صنیعی فر که از وعده های مسئولین استان مازندران ناراحت بود به مسئولان باشگاه و استان پیام داد هرگز دوباره به نساجی بازنمی گردد. حسین زادگان، استاندار مازندران شب بازی با پرسپولیس وعده هایی را به مسئولان باشگاه نساجی و صنیعی فر داده که این وعده ها به سرانجام نرسیده است. 43255

مطلب با عنوان شوک در قائمشهر در آستانه بازی استقلال از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شوک در قائمشهر در آستانه بازی استقلال از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون