روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فرانک ریبری در تیم رقیب پرسپولیس؛او راهی السد می‌شود؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فرانک ریبری در تیم رقیب پرسپولیس؛او راهی السد می‌شود؟

هافبک بایرن مونیخ در آستانه انتقال به السد قطر قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ چندی پیش روزنامه کیکر آلمان مدعی شد فرانک ریبری در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد شناخته خواهد شد و تصمیم دارد ادامه فوتبالش را در قطر دنبال کند. باشگاه السد که در تابستان ژاوی را به عنوان سرمربی جدید انتخاب خواهد کرد، در تلاش است تا فرانک ریبری را به عنوان ستاره جدید ترکیبش جانشین هافبک اسپانیایی کند.سایت الرای قطر نیز این ادعای روزنامه آلمانی را تایید کرد. این رسانه قطری مدعی شد فرانک ریبری از استرالیا و قطر پیشنهاد داشته است اما ترجیح می دهد به حاشیه خلیج فارس سفر کند. ریبری بخش بزرگی از فصل جاری را به دلیل مصدومیت از دست داد و از سال گذشته اعلام کرده بود در پایان قراردادش آلمان را ترک خواهد کرد. هشت قهرمانی بوندسلیگا، پنج قهرمانی دی اف بی پوکال و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بخشی از افتخارات باشگاهی صورت زخمی فرانسه است.السد که امسال هم مثل سال گذشته مقابل پرسپولیس قرار گرفته است، در بازی رفت دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا برنده بازی شد.255 251

مطلب با عنوان فرانک ریبری در تیم رقیب پرسپولیس؛او راهی السد می‌شود؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فرانک ریبری در تیم رقیب پرسپولیس؛او راهی السد می‌شود؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون