روی خط خبر

  • سیاست
  • خبرآنلاین
  • واکنش وزیر دفاع ترکیه به حملات پ‌ک‌ک: به مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهیم

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان واکنش وزیر دفاع ترکیه به حملات پ‌ک‌ک: به مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهیم از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

واکنش وزیر دفاع ترکیه به حملات پ‌ک‌ک: به مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهیم

فارس نوشت: وزیر دفاع ترکیه تاکید کرد که «حملات پ ک ک به مبارزه ما با تروریسم خللی وارد نکرده و نیروهای مسلح کشور مقتدرانه به وظایف خود عمل می کنند».

«حلوصی آکار» وزیر دفاع ترکیه روز شنبه در مراسم تشییع جنازه چهار سربازی که روز گذشته در عملیات مبارزه با تروریسم در مرز عراق کشته شده بودند، گفت: «این حملات خبیثانه به مبارزه ما با تروریسم خللی وارد نمی کند و نیروهای مسلح با اقتدار به وظایف خود عمل می کند».وی در ادامه سخنرانی خود در این مراسم که در استان حکاری برگزار شد، افزود: حمله گروه تروریستی رو به نابودی پ ک ک به پایگاهایمان بر خائن بودن آنها دلالت دارد.خبرگزاری آناتولی گزارش داد که در این مراسم، ژنرال «یاشار گولر» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و ژنرال «امید دوندار» فرمانده نیروی زمینی ارتش کشور نیز شرکت داشتند.وزارت دفاع ترکیه روز شنبه با انتشار بیانیه ای از کشته شدن 4 نظامی ارتش این کشور در درگیری با تروریستهای گروه پ ک ک(حزب کارگران کردستان) خبر داد. یک پایگاه نظامی ارتش ترکیه در کوه های «کوکورسا» در استان حکاری در جنوب شرق این کشور مورد حمله عناصر پ ک ک قرار گرفته است که انجام عملیات گسترده ارتش ترکیه علیه مواضع این گروه را به دنبال داشته است. گروه پ ک ک که از سال 1984 به دنبال جدایی از ترکیه است، از طرف دولت ترکیه به عنوان گروه تروریستی شناخته می شود. 64231

مطلب با عنوان واکنش وزیر دفاع ترکیه به حملات پ‌ک‌ک: به مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهیم از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان واکنش وزیر دفاع ترکیه به حملات پ‌ک‌ک: به مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهیم از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون