روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آتش سوزی در مرکز انتقال خون اهواز از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آتش سوزی در مرکز انتقال خون اهواز

باشگاه خبرنگاران نوشت: رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع آتش سوزی در مرکز انتقال خون مرکزی این کلانشهر خبر داد.

آتش پاد علی تراب پور، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: بعدازظهر امروز، شنبه، ۳۱ فروردین ماه طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان، آتش سوزی مرکز انتقال خون مرکزی واقع در منطقه چهارشیر، جنب شهرداری منطقه ۷ اطلاع رسانی شد.وی بیان کرد: آتش نشانان به سرعت به محل حادثه اعزام شده و با استفاده از فن فشار مثبت برای خارج کردن دود و ایمن سازی محل حادثه و قطع جریان برق و گاز و با استفاده از تجهیزات تخصصی و لوله های آبرسان شعله های حریق را در کانون شروع مهار کرده و از گسترش شعله های حریق به سایر قسمت های این مرکز جلوگیری نمودند.آتش پاد تراب پور اظهار داشت: خوشبختانه این حادثه صدمات جانی در پی نداشت. 64231

مطلب با عنوان آتش سوزی در مرکز انتقال خون اهواز از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آتش سوزی در مرکز انتقال خون اهواز از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون