روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اگر این پنج نشانه را در خودتان می‌بینید، نیاز به تنهایی دارید از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اگر این پنج نشانه را در خودتان می‌بینید، نیاز به تنهایی دارید

گاهی همه چیز روال عادی خودش را طی می کند اما آنچه که عوض شده و آزارتان می دهد، احساس خودتان است.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دیگر توان ماندن در جمع را نداشته باشید. تصور کنید همه چیز روبه راه است و زندگی طبق برنامه پیش می رود، اما کوچکترین چیزی شما را عصبی می کند و طاقتتان به سر می رسد. تمام این اتفاقات بخاطر این است که زمانی را به خودتان اختصاص نمی دهید.به گزارش خبرآنلاین، اگر نشانه های زیر را مشاهده کردید، روح و جسمتان نیازمند این است که مدتی را در تنهایی سپری کرده و به خود اختصاص بدهید.۱. هیچ چیزی دیگر برایتان جالب نیستاز نشانه های اولیه ای که نیاز به زمان تنهایی را گوشزد می کند این است که دیگر چیزی توجه تان را جلب نمی کند و در واقع از چیزی لذت نمی برید. حتی ممکن است به خودتان بیایید و ببینید که برای انجام کارهایی که قبلا برایتان جذاب بود هم دارید غر می زنید.۲. اشتهای زیادیکی از نشانه های این که باید زمانی را به خودتان اختصاص بدهید، وقتی است که متوجه می شوید به پرخوری احساسی رو آورده اید. این کار معمولا بخاطر تمایل به ایجاد تنوع در برنامه غذایی صورت می گیرد. پرخوری احساسی زمانی اتفاق می افتد که با غذا خوردن، بجای آن که نیاز بدن به موادغذایی را برطرف کنید، سعی دارید با احساساتتان کنار آمده یا مسائلی را که ناراحتتان می کند، فراموش کنید.۳. با انجام جزئی ترین وظایفتان از پا می افتیداگر آدمی هستید که اغلب می توانید با آرامش چند کار را حتی به صورت هم زمان انجام بدهید، اما جدیداً به سرعت از انجام کارهای روزانه تان خسته می شوید، باید زمانی را به خودتان اختصاص بدهید و کمی استراحت کنید.۴. مدام دوست دارید خودتان را پنهان کنیداین یکی از واضح ترین نشانه هایی است که به شما می گوید باید زمان بیشتری را به خود اختصاص بدهید. این که تمایل داشته باشید خودتان را از دید دیگران پنهان کنید یعنی روح و جسمتان نیازمند زمانی برای تنهایی است.۵. اخیراً زود عصبانی می شویداگر جزء آن دسته افرادی هستید که به ندرت عصبانی می شوند، از دست دادن کنترل احساسات می تواند یک هشدار جدی باشد. وقتی حتی از دست کسانی که دوستشان دارید زود عصبانی می شوید، یعنی از نظر روحی نیاز به یک زنگ تفریح اساسی دارید.هرکدام از نشانه های بالا می تواند هشداری برای شما باشد. سعی کنید در طول یک ماه، حتما زمانی را هرچند کوتاه به خودتان اختصاص داده و کارهایی که خوشحالتان می کند انجام بدهید. به یاد داشته باشید که با توجه کردن به نیازهای خودتان، در حق عزیزان و نزدیکانتان نیز لطف می کند.منبع: healthline۴۷۲۳۴

مطلب با عنوان اگر این پنج نشانه را در خودتان می‌بینید، نیاز به تنهایی دارید از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اگر این پنج نشانه را در خودتان می‌بینید، نیاز به تنهایی دارید از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون