روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اگر کی‌روش نبود سپاهان چندم می‌شد؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اگر کی‌روش نبود سپاهان چندم می‌شد؟

خبرورزشی نوشت: سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: کی روش استنلی تمام گل های خود در این فصل را با لمس اول به ثمر رسانده که آمار فوق العاده ای است و اگر استنلی نبود، سپاهان در چه جایگاهی قرار می گرفت؟

حسین چرخابی در برنامه دیدار برتر اصفهان درباره عملکرد سپاهان در فصل هجدهم لیگ برتر و انتظار هواداران سپاهان برای قهرمانی این تیم اظهار داشت: هوادار باید منطقی باشد. شاید هواداران تیم ها از این حرف من ناراحت شوند، اما در فوتبال ایران هوادار نداریم.وی افزود: هوادار فوتبال باید با باشگاه شریک باشد و به باشگاه کمک کند و صندلی خود را از قبل بخرد. در فوتبال آلمان و انگلیس پس از قرعه کشی مسابقات، صندلی ورزشگاه ها فروخته می شود و اگر هواداران فوتبال در ایران هم به این شکل عمل کنند می توانیم نام هوادار حرفه ای روی آنها بگذاریم.سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه زیرساخت لازم برای این امر در ورزشگاه های ایران فراهم نیست و تماشاگران در ورزشگاه ها از جمله نقش جهان با مشکلات زیادی مواجه هستند، گفت: به همین دلیل هوادار عصبانی شده و با کوچک ترین بهانه ورزشگاه را به تشنج می کشاند. باید همه چیز را برای هواداران در ورزشگاه ها فراهم کنیم تا فضا را به حاشیه نکشد.چرخابی درباره اینکه سپاهان برای فصل آینده باید چه روندی برای جذب بازیکن داشته باشد، تصریح کرد: این فصل تمام شد، پرسپولیس به قهرمانی رسید و چند تیم سقوط کردند و سپاهان هم به نایب قهرمانی دست یافت. سپاهان باید از همین الان به فکر ترمیم مشکلات خود باشد. سپاهان نقاط ضعفی داشت و تمام گل های این تیم به یک روش یعنی ارسال بلند زده شد.254 251

مطلب با عنوان اگر کی‌روش نبود سپاهان چندم می‌شد؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اگر کی‌روش نبود سپاهان چندم می‌شد؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون