روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گفت‌وگوی ملی چه تاثیری بر انتخابات دارد؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گفت‌وگوی ملی چه تاثیری بر انتخابات دارد؟

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: چرا آن قدر به هم تهمت می زنیم و توهین می کنیم؟ اگر گرانی در کشور هست، چه کسی عامل است؟ چرا برای بیگانه فرش قرمز پهن می کنیم اما برای خودی هیچ کاری نمی کنیم؟ چرا حاضر نیستیم برای رونق تولید از نقدینگی مان استفاده کنیم؟ چرا امکانات را از خودمان دریغ می کنیم؟ چرا اعتماد در جامعه مان از بین رفته؟ باید بنشینیم و راجع به عیب هایمان با صراحت صحبت کنیم و آن را کاهش دهیم.

به گزارش خبرآنلاین، سید رضا اکرمی در پاسخ به سوال که گفت وگوی ملی چه تاثیری می تواند بر انتخابات بگذارد، گفت: گفت وگو برای هر چیزی خوب است. یکی از آن موارد، می تواند انتخابات باشد. انتخابات اسفندماه ۹۸ برگزار می شود اما تا وقتی در مورد مسائل روزمره مان به هم دیگر اعتماد نداریم، چرا منتظر نتیجه انتخابات هستیم؟ باید از الان شروع به رفع اشکالات کنیم که یکی از نتایجش دلگرمی مردم برای حضور در انتخابات خواهد بود. تا وقتی که حاضر نباشیم با یکدیگر گفت وگو کنیم، یقینا در انتخابات هم شرکت فعال نخواهیم داشت.مشروح گفتگو را اینجا بخوانید.۲۱۴۲۱۲

مطلب با عنوان گفت‌وگوی ملی چه تاثیری بر انتخابات دارد؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گفت‌وگوی ملی چه تاثیری بر انتخابات دارد؟ از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون