روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پیشنهاد رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ برای نجات برجام از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پیشنهاد رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ برای نجات برجام

مشرق نوشت: رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ به طرف های برجام حتی در صورت امکان آمریکا پیشنهاد داد تا برای دستیابی به یک رویکرد مذاکره با ایران بیشتر تلاش کنند.

"وولفگانگ ایشینگر"، رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ به امضا کنندگان توافق هسته ای با ایران از جمله صدر اعظم آلمان، رئیس جمهور فرانسه، نخست وزیر انگلیس و همچنین دیگر شرکای امضا کننده برجام از جمله چین و روسیه و حتی در صورت امکان آمریکا پیشنهاد داد تا برای دستیابی به یک رویکرد مذاکره با ایران بیشتر تلاش کنند.ایشینگر همچنین از آمریکا خواست با توجه به اینکه وزیر امور خارجه اش می گوید که خواهان هیچ جنگی با ایران نیست بر سر این حرف خود باشد و به این وعده عمل کند. وی تاکید کرد که در دولت ترامپ و کنگره آمریکا آشکارا نظرات متفاوتی در این باره وجود دارد. هیچ کس خواهان یک درگیری مسلحانه در خلیج فارس با حضور ده ها هزار سرباز آمریکایی نیست. این یک شانس برای دیپلماسی و شاید آخرین فرصت برای نجات توافق هسته ای با ایران است.این مقام آلمانی که در گفتگو با نشریه "بیلد" سخن می گفت تصریح کرد که آلمان و اروپا باید این مسئله را آشکار کنند که ما البته خواهان حفظ توافق هسته ای با ایران هستیم اما این به تنهایی کافی نیست. مذاکرات درباره دیگر مسائل مورد مناقشه با ایران هم باید انجام شود. 2323

مطلب با عنوان پیشنهاد رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ برای نجات برجام از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پیشنهاد رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ برای نجات برجام از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون