روی خط خبر

موضوع: جامعه منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قابلیت جدید گوگل ترنسلیت - خبرآنلاین از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قابلیت جدید گوگل ترنسلیت - خبرآنلاین

قابلیت جدید موسوم به ترنسلیتوترون/ Translatotron به زبان شما کلمات و جملات را شنیده و به صورت صوتی به زبان اصلی به شما برمی گرداند.

به گزارش خبرآنلاین، قابلیت جدید بدون نیاز به فرایند مبتنی بر متن، کار تبدیل زبانی را انجام می دهد.{لینک}تاکنون برای ترجمه سه فرایند طی می شده تا ترجمه گوگل انجام شود: شناسایی خودکار صوت، که صوت را به متن تبدیل کرده و ماشین ترجمه که متن را به دیگر زبان ترجمه کرده و متن به صوت که متن ترجمه شده را به صورت صوت به کاربر بازمی گرداند.اما در روش جدید تبدیل متن و .. حذف شده و صوت دریافت شده و صوت تحویل می شود. به گفته کارشناسان ترنسلیتوترون مدل نقطه به نقطه است که صوت مستقیم به صوت ترجمه شده و تقدیم کاربر می شود.درواقع متن واسط ازمیان رفته است. همچنین صوت فرد را به عنوان مبنای کار، برای تبدیل به زبان ترجمه شده قرار می دهد.درنتیجه به گفته گوگل سرعت ترجمه بالاتر رفته و خطای کمتری نیز حاصل می شود.5656

مطلب با عنوان قابلیت جدید گوگل ترنسلیت - خبرآنلاین از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قابلیت جدید گوگل ترنسلیت - خبرآنلاین از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون