روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شانس خوب ایران برای رویارویی با عراق در مقدماتی جام‌جهانی 2022 از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شانس خوب ایران برای رویارویی با عراق در مقدماتی جام‌جهانی 2022

تیم ملی ایران آخرین بازی دور رفت و دور برگشت مقدماتی جام جهانی 2022 را باید مقابل عراق برگزار کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ظهر امروز قرعه کشی مرحله اول مقدماتی جام جهانی 2022 قطر برگزار و تیم ملی ایران با تیم های عراق، بحرین، کامبوج و هنگ کنک همگروه شد. نکته قابل توجه در خصوص این گروهبندی، تقابل دوباره ایران و عراق بود. اینکه شاگردان ویلموتس باید دو بار در مرحله رفت و برگشت مقابل عراق قرار بگیرند. با توجه به اینکه عراق بعد از عملکرد نه چندان خوب در جام ملت های آسیا یک تیم سید دو برای مقدماتی جام جهانی لقب گرفت، حضورش در گروه ایران باعث شد که سخت ترین حریف ایران در دور اول مقدماتی باشد. با این وجود اما شانس بزرگ تیم ما در این اتفاق، روبرو شدن با عراق در آخرین روز دور رفت و دور برگشت است. در واقع تیم ملی ایران که البته بعید به نظر می رسد برای صعود مقابل عراق به مشکل بخورد، در دور رفت و دور برگشت برای آخرین بازی به مصاف سخت ترین حریف خودش می رود. شاگردان ویلموتس می توانند از این فرصت استفاده کنند و پیش از رسیدن بازی آخر دور برگشت در تاریخ 20 خرداد 1399 با عراق صعود خودشان را قطعی کنند.43257

مطلب با عنوان شانس خوب ایران برای رویارویی با عراق در مقدماتی جام‌جهانی 2022 از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شانس خوب ایران برای رویارویی با عراق در مقدماتی جام‌جهانی 2022 از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون