روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان درس‌های مهمی که حمید جبلی از فردوس کاویانی آموخت از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

درس‌های مهمی که حمید جبلی از فردوس کاویانی آموخت

حمید جبلی تاکید کرد که از اخلاق و منش فردوس کاویانی درس های بسیاری چون ادب، جدیت در کار، نظم و ... را آموخته است. او برای این هنرمند آرزوی سلامتی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم بزرگداشت فردوس کاویانی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون عصر امروز (چهارشنبه ۲۶ تیر) با حضور اهالی هنر در خانه سینما برگزار شد.در بخشی از این مراسم، حمید جبلی که سابقه همکاری با کاویانی را در آثار بسیاری چون «محله برو و بیا» داشته است، با حضور روی صحنه گفت: «ما از پند، اندرز و نصیحت به هم چیزی یاد نمی گیریم، بلکه از اخلاق هم یاد می گیریم. ما از آقای کاویانی خیلی چیزها یاد گرفتیم، نظم، ادب، جدیت در کار. آرزوی سلامتی برای او دارم. خیلی ها یادشان هست که آقای کاویانی سال های بسیار خوب عمرش را گذاشت تا برای آن هایی که خانه نداشتند، مسکن تهیه کند و با تمام سختی ها این امر را محقق کرد. خیلی از او آموختیم.»۲۵۸۲۴۳

مطلب با عنوان درس‌های مهمی که حمید جبلی از فردوس کاویانی آموخت از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان درس‌های مهمی که حمید جبلی از فردوس کاویانی آموخت از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون