روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان واکنش آمریکا به اقدام آرژانتین علیه حزب‌الله از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

واکنش آمریکا به اقدام آرژانتین علیه حزب‌الله

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا از دولت آرژانتین به دلیل قرار دادن نام حزب الله لبنان در فهرست سازمان های تروریستی، تمجید کرد.

به گزارش خبرآنلاین، پمپئو در توئیتی نوشت: آرژانتین را به دلیل اعلام حزب الله به عنوان یک سازمان تروریستی، می ستاییم. این یک گام مهم در قطع توانمندی این گروه برای انجام حملات تروریستی است.پمپئو در ادامه حزب الله را یک گروه تروریستی نیابتی جمهوری اسلامی ایران توصیف کرده است.لازم به ذکر است که امروز (پنج شنبه) همزمان با سفر پمپئو به بوینس آیرس، دولت آرژانتین حزب الله لبنان را سازمانی تروریستی اعلام و دارایی های احتمالی این گروه را مسدود کرد.پیش از این گزارش شده بود که با افزایش فشارهای رژیم صهیونیستی بر دولت آرژانتین، این کشور در حال برنامه ریزی برای تروریستی خواندن جنبش مقاومت «حزب الله» لبنان به بهانه انفجار بیست وپنج سال پیش است.دولت کنونی آرژانتین به ریاست ماکری روابط بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی، آمریکا و برخی از شیخ نشین های عربی حاشیه خلیج فارس دارد و پیش از این هم وعده تروریستی اعلام کردن حزب الله را داده بود.310311

مطلب با عنوان واکنش آمریکا به اقدام آرژانتین علیه حزب‌الله از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان واکنش آمریکا به اقدام آرژانتین علیه حزب‌الله از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون