روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فرود اضطراری هواپیمای حاجیان گلستان در تهران از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فرود اضطراری هواپیمای حاجیان گلستان در تهران

ایرنانوشت: مدیر کل فرودگاه های گلستان با تایید بروز نقص فنی در هواپیمای شرکت ایران ایر در مسیر گرگان - جده و فرود اضطراری آن در فرودگاه امام خمینی (ره) تهران گفت که حاجیان این پرواز پس از چند ساعت توقف با هواپیمای جایگزین به سفر زیارتی خود ادامه دادند.

علی متانت پنجشنبه شب اظهار داشت: هواپیمای شرکت ایران ایر با ۲۵۲ مسافر (حاجی) مقارن ساعت ۱۲ امروز از فرودگاه بین المللی گرگان به سمت عربستان پرواز کرد اما پس از ساعتی به دلیل نقص فنی جزیی با هماهنگی برج مراقبت در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین نشست.وی گفت: زائران گلستان حوالی ساعت ۱۸ عصر امروز با پرواز جایگزین عازم جده شدند و برابر آخرین اطلاعات واصله وارد عربستان شده اند.وی با بیان اینکه اعزام حاجیان استان گلستان به سفر حج تمتع امسال با کمترین مشکل و تاخیر انجام شد، افزود: تا امروز دو هزار و ۸۰۰ حاجی با ۱۱ پرواز به عربستان عزیمت کردند و در مجموع چهار هزار زائر در قالب ۲۶ کاروان با ۱۶ پرواز تا ۲۹ تیرماه جاری از گرگان اعزام خواهند شد.استان گلستان دارای دو فرودگاه در شهرهای گرگان و کلاله است. 23231

مطلب با عنوان فرود اضطراری هواپیمای حاجیان گلستان در تهران از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فرود اضطراری هواپیمای حاجیان گلستان در تهران از وب سایت خبرآنلاین khabaronline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون